Informacje

10 najczęściej pobieranych gier z PS Store w 2017 roku. Duże zaskoczenie na podium

...

To, że Call of Duty zajmuje pierwsze miejsca w rankingach sprzedaży nie stanowi już zaskoczenia. Co innego miejsce Friday the 13th w ścisłej czołówce.

10 najczęściej pobieranych gier z PS Store w 2017 roku. Duże zaskoczenie na podium - obrazek 1

"Wszyscy wiemy, że 2017 był niesamowitym rokiem dla gier, ale teraz możemy wreszcie zobaczyć, które z nich były najczęściej wybierane przez graczy" - napisał na blogu PlayStation Justin Massongill, menedżer ds. mediów społecznościowych. Najwięcej razy z PlayStation Store pobierane było Call of Duty: WWII. Drugie miejsce również nie wzbudza sensacji - zajęło je Destiny 2. Podobnie jest zresztą z większością pozostałych tytułów, które załapały się do czołowej dziesiątki.

Jest w tym gronie jednak wyjątek. Stanowi go... Friday the 13th: The Game, które zdołało uplasować się na trzeciej pozycji! Wydana w maju ubiegłego roku produkcja Illfonic nie cieszyła się zbytnim uznaniem krytyków, czego odzwierciedleniem jest średnia ocen na poziomie ledwie 61 punktów. Trudno więc nie być zdziwionym, co tylko potwierdza komentarz Massongilla: "Wiele z tych tytułów pojawiło się tam zgodnie z oczekiwaniem, ale są i niespodzianki. Friday the 13th numerem trzy na liscie PS4? Whoa!".

Wcześniej Sony w filmowej formie podsumowało ostatnie 12 miesięcy. A oto cała dziesiątka najpopularniejszych gier na PS Store w 2017 roku:

  1. Call of Duty: WWII
  2. Destiny 2
  3. Friday the 13th: The Game
  4. Horizon Zero Dawn
  5. Grand Theft Auto 5
  6. NBA 2K18
  7. Rocket League
  8. Minecraft: PlayStation 4 Edition
  9. Madden NFL 18
  10. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

10 najczęściej pobieranych gier z PS Store w 2017 roku. Duże zaskoczenie na podium - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?