Informacje

DLC The Adventures of Gunslinger Joe do Wolfenstein II: The New Colossus z premierowym zwiastunem

... LM

Nowy Wolfenstein zadebiutował 27 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Wczoraj zadebiutował drugi dodatek fabularny do gry Wolfenstein II: The New Colossus zapowiedziany w ramach Freedom Chronicles – The Adventures of Gunslinger Joe. Z tej okazji wydawca najnowszej produkcji studia Machine Games – firma Bethesda – udostępniła w sieci premierowy zwiastun DLC, który możecie zobaczyć powyżej. O ile wydany w listopadzie dodatek Episode Zero był swoistym wprowadzeniem do losów bohaterów zaprezentowanych w DLC, to The Adventures of Gunslinger Joe poświęcone jest w pełni postaci Josepha Stalliona. Ten rozprawia się z nazistami za pomocą dostępnego arsenału broni i brutalnej siły.

Przypomnijmy, że pakiet Freedom Chronicles ma zawierać łącznie cztery pakiety DLC – wspomniane już Episode Zero i The Adventures of Gunslinger Joe, a także zaplanowane na styczeń The Diaries of Agent Silent Death i The Deeds of Captain Wilkins, na które poczekamy do marca. Każdy z dodatków możemy zakupić osobno lub w ramach przepustki sezonowej.

Wolfenstein II: The New Colossus ukazał się 27 października na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

DLC The Adventures of Gunslinger Joe do Wolfenstein II: The New Colossus z premierowym zwiastunem - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?