Informacje

Days Gone potwierdzone na przyszły rok

...

Days Gone nie miało do tej pory wyznaczonego terminu wydania. Dokładnej daty premiery nadal nie znamy, ale ujawniono chociaż rok planowanego debiutu.

Days Gone potwierdzone na przyszły rok - obrazek 1

Days Gone trafi do sprzedaży w przyszłym roku - poinformował prezes Sony Worldwide Studios Shuhei Yoshida podczas PlayStation Experience. Po raz pierwszy od ogłoszenia gry na E3 2016 ktokolwiek z obozu japońskiego giganta podał choćby przybliżony termin jej wydania. Pytania o zaawansowanie prac może rodzić fakt, że nie jest ona dostępna do przetestowania na wspomnianej imprezie, ale Yoshida zapewnił, że studio dysponuje wersją grywalną od początku do końca. W tej fazie pracownicy Bend Studios skupiają się na poprawkach, dopracowywaniu gry i wewnętrznym testowaniu.

Shuhei Yoshida odniósł się również do komentarzy sugerujących, że Days Gone jest zbyt podobne do innej gry z katalogu Sony, nad którą trwają obecnie prace, The Last of Us: Part II. Jak poinformował, Bend Studios i Naughty Dog mają za sobą rozmowy pozwalające obu projektom zachować wystarczającą odmienność.

Days Gone potwierdzone na przyszły rok - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?