Informacje

Rainbow Six: Siege – aktualizacja Operation Blood Orchid trafi do gry jeszcze w sierpniu

... LM

Wśród nowej zawartości pojawi się operator polskiej Grupy Reagowania Operacyjno-Manewrowego (GROM).

Rainbow Six: Siege – aktualizacja Operation Blood Orchid trafi do gry jeszcze w sierpniu - obrazek 1

Ubisoft ujawnił datę premiery i szczegóły najnowszej aktualizacji do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Darmowa paczka zawartości zatytułowana Operation Blood Orchid ukaże się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One już 29 sierpnia. Wraz z aktualizacją pojawi się trzech nowych operatorów i mapa. Jak zwykle w dniu premiery dostęp do nowych jednostek otrzymają wyłącznie posiadacze przepustki sezonowej, a pozostali gracze będą mogli je wykupić dopiero 5 września.

Operation Blood Orchid wprowadzi nową mapę, dzięki której przeniesiemy się do Hong Kongu. To nie koniec atrakcji związanych z Chinami, gdyż dwóch nowych operatorów będzie reprezentowało SDU – hongkońskie oddziały do zadań specjalnych. Co najważniejsze, trzecia ze wspomnianych jednostek będzie wzorowana na polskiej Grupie Reagowania Operacyjno-Manewrowego (GROM).

Nową zawartość będziemy mogli zobaczyć podczas finałów Rainbow Six Pro League, które rozegrane zostaną podczas imprezy gamescom 2017 w dniach 25-26 sierpnia.

Najnowsze
Lubisz nas?