Informacje

Wyciekł trailer trybu Zombie z Call of Duty: WWII

...

Oficjalna prezentacja trybu Zombie w Call of Duty: WWII zaplanowana była na 20 lipca, ale wyciek zepsuł niespodziankę.

Wyciekł trailer trybu Zombie z Call of Duty: WWII - obrazek 1

Army of the Dead to nazwa trybu Zombie w Call of Duty: WWII. Pierwszy wgląd w oczekiwany moduł dostarcza dwuminutowy zwiastun, który wyciekł do sieci na kilka dni przed zaplanowaną na 20 lipca prezentacją. Twórcy strzelanki zapewniają, że nie jest to ostateczna wersja trailera i że ciągle go dopracowują. Tym niemniej już teraz warto rzucić okiem, tym bardziej, że materiał zdradza pewne szczegóły na temat potyczek z zombiakami.

Samej rozgrywki jest jak na lekarstwo, ale można zobaczyć różne rodzaje zombiaków (od klasycznych powolnych, przez biegających sprintem aż po ogromnego, wściekłego i świetnie uzbrojonego nieumarłego, który być może będzie pełnił rolę bossa - można go zobaczyć na końcu trailera).

"Przecieki nie są idealnym scenariuszem, ale wiedzcie, że doceniamy wsparcie. Prawie skończyliśmy nasz Nazi Zombies Trailer. Czekajcie na niego, warto będzie go zobaczyć" - tak sprawę przecieku na Twitterze skomentowało Sledgehammer Games.

Przypomnijmy, że tryb Army of the Dead ma być naprawdę mroczny. Twórcy Call of Duty: WWII ujawnili ponadto, że jednemu z bohaterów modułu z zombiakami, Drostanowi Hyndowi, głosu użyczy gwiazda serialu Doctor Who, David Tennant.

Wyciekł trailer trybu Zombie z Call of Duty: WWII - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?