Informacje

Cyberpunk 2077 - gracze będą zaskoczeni podziałem na klasy

...

Cyberpunk 2077 nadchodzi, a Mike Pondsmith w jednym z wywiadów dzieli się swoją opinią na temat produkcji studia CD Projekt RED.

Cyberpunk 2077 - gracze będą zaskoczeni podziałem na klasy - obrazek 1

W Cyberpunku 2077 pojawi się wiele nietypowych klas, jak gwiazdy rocka czy dziennikarze. - Nie mogę powiedzieć na ten temat więcej, ale uważam, że ludzie będą zaskoczeni sposobem, w jaki podeszliśmy do tej kwestii. Podejrzewam też, że im się to spodoba - mówi Mike Pondsmith, który współpracuje z ekipą CD Projekt RED przy jej nowym projekcie.

- Jest w tym wiele subtelności. Spędziliśmy dosłownie cały tydzień na próbowaniu różnych sposobów na zaimplementowanie tego, by gracze mieli jak najlepsze poczucie swojej postaci - kontynuuje Pondsmith. W innym fragmencie wywiadu potwierdza, że wizja Cyberpunku 2077 według CDP RED jest zbieżna z tą, która siedziała w jego głowie, gdy tytuł był jeszcze klasycznym, a nie przeniesionym do wirtualnej rzeczywistości RPG-iem. Takie wrażenie towarzyszło mu w zasadzie już od pokazu pierwszego trailera gry.

Pod koniec marca CD Projekt RED deklarowało, że prace nad Cyberpunkiem 2077 idą pełną parą. Zapowiedziano też zaskakującą kampanię promocyjną.

Cyberpunk 2077 - gracze będą zaskoczeni podziałem na klasy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?