Informacje

Crazy Taxi darmowe na smartfonach

...

Klasyk z samej końcówki ubiegłego stulecia, Crazy Taxi, do tej pory był na smartfonach dostępny w przystępnej cenie. Teraz można go pobrać za darmo.

Crazy Taxi darmowe na smartfonach - obrazek 1

Na urządzenia z systemami iOS i Android można już pobierać Crazy Taxi Classic bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Do tej pory za aplikację trzeba było zapłacić 5 euro. W zamian zostajemy oczywiście zasypani reklamami, ale wspomnień czar z pewnością będzie dla niektórych zbyt silny, by móc odeprzeć się pokusie. Crazy Taxi na przełomie wieków cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, a teraz może wrócić do łask szalonych kierowców żółtej taksówki, którzy zrobią wszystko, by rozwieźć jak najwięcej pasażerów nim upłynie czas. Poza tym, opcja zakupu wersji pozbawionej reklam wciąż istnieje - trzeba zapłacić jeszcze mniej niż dotąd, raptem 2 euro.

Udostępnienie Crazy Taxi Classic jako darmowej gry zwiastuje rychłe wypuszczenie nowej odsłony serii, Crazy Taxi Gazillionaire. SEGA nie ujawnia na razie dokładnej daty premiery, ale potwierdza, że debiut nastąpi już wkrótce.

Crazy Taxi darmowe na smartfonach - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?