Informacje

Bijatyka Brawlout debiutuje na Steam Early Access

... Małgorzata Trzyna

Jest też nowy trailer, na którym zwierzaki spuszczają sobie wzajemnie łomot.

Bijatyka Brawlout od Angry Mob Games właśnie trafiła na Steam w ramach Wczesnego Dostępu. Gra przypomina Super Smash Bros. Podczas walk musimy grać ofensywnie i obywać się bez tarcz i blokowania, wykorzystując za to różne inne umiejętności zwierzęcych bohaterów, starając się zepchnąć przeciwników z areny. Dzięki temu rozgrywka jest bardzo dynamiczna i przyjemnie jest zarówno uczestniczyć w zmaganiach, jak i obserwować potyczki innych. Na stronie Steam pojawiły się już pierwsze recenzje użytkowników, którzy bardzo pozytywnie oceniają grę.

Aktualnie możemy wypróbować sześć zróżnicowanych postaci i zmierzyć się ze znajomymi w maksymalnie czteroosobowym gronie (lub walczyć ze sztuczną inteligencją). Gra zaoferuje możliwość wspólnego grania przed jednym ekranem lub online, rywalizowanie o najwyższe miejsca w rankingach; w Brawlout Network sprawdzimy statystyki, historię meczy i powtórki; Brawlout TV pozwoli z kolei oglądać wideo pokazujące, jak grają inni. Co tydzień mają też odbywać się turnieje, gdzie spróbujemy wykazać się swymi umiejętnościami.

W przyszłości w planach jest dodanie kampanii fabularnej, wyzwań dla trybu single-player i nowych postaci. Wczesny Dostęp pozwoli również zapewnić właściwy balans, wyeliminować błędy i wprowadzić inne poprawki. Premiera pełnej wersji gry na PC, PS4 i Xboksa One przewidywana jest na trzeci kwartał 2017.

Bijatyka Brawlout debiutuje na Steam Early Access - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?