Informacje

Gratka dla kolekcjonerów: soundtrack z Ninja Gaiden na winylu

... Katarzyna Dąbkowska

Tak, jest opcja wysyłki do Polski!

Gratka dla kolekcjonerów: soundtrack z Ninja Gaiden na winylu - obrazek 1

Brave Wave, wytwórnia muzyczna hołdująca grom wideo i nostalgii, wypuściła do sprzedaży dwa nowe albumy z kolekcji Generations stworzone z myślą o fanach serii Ninja Gaiden.

Ninja Gaiden The Definitive Soundtrack vol.1 to 31 utworów z Ninja Gaiden na NESa i 28 z edycji na automaty. Kompilacja dostępna jest na płycie CD lub na dwóch winylach.

Ninja Gaiden The Definitive Soundtrack vol. 1 to 29 kompozycji z Ninja Gaiden II: The Dark Sword of Chaos oraz 30 z Ninja Gaiden III: The Ancient Sword of Doom. Ta kompliacja również wydana została na płycie CD oraz na dwóch winylach.

Najlepsze jest jednak to, że francuski sklep BigWax wysyła zarówno winyle jak i CD do Polski! Cena za obie kompilacje wraz z wysyłką do 93 euro w przypadku winyli i 42 euro, jeśli zdecydujecie się na zwykłe kompakty. Pomyślano również o osobach niezainteresowanych rozstawaniem się z pieniędzmi, ale chcących posłuchać składanek - obydwie kompilacje są już dostępne na Spotify i Apple Music.

Albumy z Ninja Gaiden nie są pierwszymi wydawnictwami z serii Generations. Wcześniej wydano albumy z muzyką ze Street Fighter II oraz z Shovel Knight.

Gratka dla kolekcjonerów: soundtrack z Ninja Gaiden na winylu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?