Informacje

Super Mario Run już na Androidzie

...

Najnowszy hit Nintendo z rynku gier mobilnych zadebiutował na Androidzie nawet nieco wcześniej niż planowano. Nie umknęło to uwadze fanów.

Super Mario Run już na Androidzie - obrazek 1

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Nintendo, Super Mario Run został w tym tygodniu udostępniony na Androidzie. Premierę planowano na 23 marca, czyli dziś, ale wąsaty hydraulik zaliczył lekki falstart i na swoje urządzenie przenośne ze Sklepu Play tytuł można było pobierać już wczoraj. Bardzo wymowny jest zresztą licznik ściągnięć - hit Wielkiego N znalazł już blisko 125 tys. odbiorców na wspomnianym systemie operacyjnym.

Przypomnijmy, że najpierw Super Mario Run zostało udostępnione na urządzeniach z systemem iOS, gdzie odniósł ogromny sukces. Już w pierwszym tygodniu grę pobrano 37 milionów razy, a na koniec stycznia licznik pokazywał już blisko 80 milionów pobrań.

Co warte podkreślenia, na Androidzie ukazała się bogatsza wersja 2.0.0 (teraz jest ona już także dostępna na iOS). Super Mario Run zawiera w niej więcej darmowej zawartości, nowe kolory Yoshiego, niedostępne wcześniej budynki i inne nowości.

Najnowsze
Lubisz nas?