Informacje

Troll and I doczekało się zwiastuna fabularnego

... Małgorzata Trzyna

Krótki trailer przypomina o początkach niezwykłej przyjaźni między chłopcem a trollem, na którego polują bezwzględni łowcy.

Maximum Games i Spiral House udostępnili nowy trailer Troll and I (poprzedni znajdziecie pod tym adresem), skupiający się na opowieści przedstawionej w grze - o niezwykłej przyjaźni trolla i chłopca oraz przeciwnościach losu, jakim ta niezwykła dwójka musi stawić czoła.

Troll and I to gra przygodowa, której akcja toczy się w latach 50. XX wieku na terenie Skandynawii. Głównymi bohaterami są nastoletni chłopak imieniem Otto oraz troll - stworzenie, które przez długi czas było uznawane za istniejące wyłącznie w mitach. Otto wiódł spokojne życie w niewielkiej wiosce, ale gdy została ona zniszczona, został zmuszony do ucieczki. W ten sposób natrafił na trolla, stworzenia szukającego schronienia przed bezwzględnymi łowcami. Tak rozpoczęła się ich wspólna, pełna niebezpieczeństw przygoda.

W grze będzie można przełączać się między Otto a trollem (lub grać w trybie współpracy), by wykorzystywać ich możliwości - zwinność i szybkość chłopca lub ogromną siłę wielkiego stworzenia. Oboje będą musieli walczyć, rozwiązywać zagadki i wykonywać zadania, nie tylko by przetrwać, ale też bronić swego domu.

Troll and I ukaże się w Europie 24 marca.

Troll and I doczekało się zwiastuna fabularnego - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?