Informacje

Sega Europe zarejestrowała domeny związane z Shenmue HD

... Małgorzata Trzyna

Czy gracze, którzy nigdy nie zagrali w Shenmue czy Shenmue II na Dreamcast lub Xboksie, będą mieli okazję nadrobić zaległości?

Sega Europe zarejestrowała domeny związane z Shenmue HD - obrazek 1

Shenmue zostało wydane 17 lat temu, Shenmue II - 15. Wielu graczy, którzy sięgną po Shenmue III, z pewnością słyszało o tym, jak świetne były poprzednie części, ale nie miało okazji zapoznać się ze światem, postaciami i fabułą starszych odsłon. Firma Sega już w maju wyraziła chęć ponownego wydania "jedynki" i "dwójki", choć podkreśliła, że nie wystarczy przygotować portów; dużo większym problemem jest uporanie się z kwestią licencji.

Jak donosi TSSZ, we wrześniu 2016 Sega Europe zarejestrowała kilka domen związanych z remakiem Shenmue: shenmuehd.com, ShenmueRemastered.com i shemnuegame.com (celowa literówka - shenmuegame.com zostało już zarejestrowane wcześniej przez kogoś innego). Co to oznacza? Że nadal jest nadzieja na ujrzenie pierwszej i drugiej części Shenmue na współczesnych platformach. Jednak zarejestrowanie powyższych domen może być wyłącznie działaniem "na wszelki wypadek".

Sega Europe zarejestrowała domeny związane z Shenmue HD - obrazek 2

Premiera Shenmue III przewidywana jest na grudzień. Poniżej znajdziecie trzy screeny z gry:

Sega Europe zarejestrowała domeny związane z Shenmue HD - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?