Informacje

World of Warcraft przedstawicielem gier w Muzeum Historii Komputerów

...

Superprodukcja Blizzarda, która przez lata utrzymywała się na szczycie płatnych masówek, zostanie wyróżniona w wystawie kalifornijskiego muzeum.

World of Warcraft przedstawicielem gier w Muzeum Historii Komputerów - obrazek 1

"W styczniu 2017 roku Muzeum Historii Komputerów przedstawi swoją nową wystawę zatytułowaną "Make Software: Change the World" ("Twórz oprogramowanie: zmieniaj świat" - przyp. red.). Wystawa naświetla wpływ oprogramowania na życie ludzi w każdym zakątku świata poprzez siedem zmieniających rzeczywistość aplikacji: MP3, Photoshopa, rezonansu magnetycznego, symulatora rozbijania samochodu, Wikipedii, wiadomości tekstowych i World of Warcraft. Dowiedz się o twórcach tych niesamowitych technologii oraz ich użytkownikach, których życie zostało zmienione, w niektórych przypadkach na zawsze".

Taki komunikat wydało kalifornijskie Computer History Museum, które na wspomnianą wystawę zaprasza od 28 stycznia. Gwiazda World of Warcraft, które w tym zaszczytnym gronie jest przedstawicielem świata gier, w ostatnich latach może i nieco zbledła, ale nie ulega wątpliwości, że masówka Blizzarda odcisnęła swoje wyraźne piętno na branżowej rzeczywistości. Czy można więc było podjąć lepszą decyzję?

World of Warcraft niedawno obchodził 12-lecie istnienia.

World of Warcraft przedstawicielem gier w Muzeum Historii Komputerów - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?