Informacje

War Thunder oficjalnie debiutuje w pełnej wersji

... Małgorzata Trzyna

Twórcy przygotowali aktualizację 1.65 - Ścieżka Samuraja - która oznacza także oficjalne zakończenie etapu beta-testów.

Gaijin Entertainment ogłosiło, że dziś jest oficjalna premiera pełnej wersji War Thunder. Po trzech latach prac twórcy zakończyli etap beta-testów i rozpoczęli nowy etap projektu. Niebawem w grze powinny pojawić się także okręty, co oznacza, że gra pozwoli walczyć na lądzie, w powietrzu i na morzu.

- Osiągnęliśmy cel, który wyznaczyliśmy sobie jeszcze w 2012 roku, czyli ogłosiliśmy oficjalną premierę gry War Thunder. Teraz skupimy się na dodawaniu nowych możliwości i usprawnień do tytułu, by pozwolić wirtualnym lotnikom, pancerniakom i marynarzom brać udział w jednej z najbardziej realistycznych symulacji wojennych wszechczasów - powiedział Kirył Judincew, dyrektor kreatywny Gaijin Entertainment.

Gra doczekała się aktualizacji 1.65 - "Ścieżka Samuraja". Wprowadza ona pojazdy pancerne Cesarskiej Armii Japońskiej (łącznie 30 maszyn, w tym lekkie i średnie czołgi, działa samobieżne i zestawy przeciwlotnicze, z różnych okresów wojsk japońskich - okresu międzywojennego, II wojny światowej i zimnej wojny). Patch wprowadza także:

  • kokpity 3D z działającą awioniką w każdym z samolotów
  • dwie nowe mapy - Opuszczona Fabryka i 38 Równoleżnik
  • tuzin maszyn pancernych i latających, co daje łącznie ponad 800 sztuk samolotów i czołgów w grze

W 2017 roku Gaijin Entertainment zamierza rozwijać dwa dodatkowe tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest tryb II wojny światowej (pozwoli on brać udział w ogromnych operacjach na wszystkich teatrach działań wojennych IIWŚ). Twórcy pracują także nad łodziami bojowymi dla wszystkich pięciu krajów dostępnych w grze, które obecnie przechodzą fazę beta-testów. Zespół zamierza również rozbudowywać inne tryby gry, dodawać siły zbrojne nowych krajów i skupić się na e-sportowych zmaganiach.

Oficjalna premiera War Thunder to także okazja, by podziękować graczom za dotychczasowe wsparcie. Każdy, kto zaloguje się do gry przed Nowym Rokiem, otrzyma w prezencie Kartę Bonusową. Okres świąteczny będzie obfitował także w różne wydarzenia specjalne, podczas których można odblokować przydatne bonusy i kilka maszyn Premium.

War Thunder oficjalnie debiutuje w pełnej wersji - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?