Informacje

Wypad do lasu w nowej lokacji z Escape from Tarkov - galeria świeżych screenów

...

Twórcy gry dodali do niej nową lokację w związku z przejściem w fazę rozszerzonej alfy. Następnym krokiem będzie już beta.

Wypad do lasu w nowej lokacji z Escape from Tarkov - galeria świeżych screenów  - obrazek 1

Battlestate nieustannie pracuje nad Escape from Tarkov, szlifując poszczególne elementy gry, w tym także jej oprawę wizualną. Produkcja od samego początku przyciągała wzrok potencjalnych graczy zaawansowaną grafiką i trzeba przyznać, że choć od ujawnienia pierwszych informacji na jej temat minie niedługo rok nic nie traci ze swojego uroku. Tym razem deweloperzy gry prezentują screeny z małego spaceru po lesie, bo tak nazywa się prezentowana na nich mapa - ulokowano ją na obrzeżach miasta Tarkov. Przyjrzycie się opuszczonym budynkom, zachodowi i wschodowi słońca, zerkniecie na miejsce katastrofy samolotu oraz zobaczycie jak wyglądają lokacje oglądane w trybie noktowizji.

Co do Escape from Tarkov, to gra właśnie przeszła w fazę "poszerzonej alfy", jak zakomunikowali deweloperzy w nowym wpisie na jej oficjalnej stronie. Oznacza to, że dostępna dla wybrańców wczesna wersja doczekała się właśnie nowej, prezentowanej na screenach lokacji, systemu psucia się i naprawiania broni, poprawek w fizyce oraz możliwości tworzenia grup, by wspólnie wypadać na raidy. Dodatkowo twórcy od tego momentu znoszą zakaz publikacji screenów i wideo z wersji alfa, oznacza to, że gracze mogą w końcu pochwalić się swoimi materiałami na forach czy youtube. Z tego miejsca następnym krokiem będzie już wersja beta. Czekacie?

Wypad do lasu w nowej lokacji z Escape from Tarkov - galeria świeżych screenów  - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?