Informacje

Agony - polski survival horror sfinansowany. Premiera w przyszłym roku

... Katarzyna Dąbkowska

Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One w drugim kwartale 2017.

Agony - polski survival horror sfinansowany. Premiera w przyszłym roku - obrazek 1

W styczniu minionego roku polskie studio Madmind zastanawiało się, czy nie rozpocząć zbiórki na grę Agony. Warunkiem miało być spore zainteresowanie graczy. Okazuje się, że użytkownikom motyw piekielnej wycieczki bardzo się spodobał i tytuł ten został w pełni sfinansowany na Kickstarterze. Do końca akcji pozostało jeszcze 11 dni, jednak produkcja ma już na koncie 130 tysięcy kanadyjskich dolarów z 66,666 potrzebnych na produkcję gry.

Agony przeprowadzi nas przez piekło. I to dosłownie. Gracz wciela się tutaj w bohatera, który trafia do królestwa ciemności. Nie pamięta jak się tam znalazł. Stara się wydostać z piekielnych czeluści, jednak nie jest to łatwe. Na każdym kroku czyhają na niego demony. Na szczęście nasz bohater posiada dodatkową umiejętność – potrafi kontrolować umysły słabszych kreatur.

Nad produkcją gry czuwa polskie studio Madmind. Jego członkowie pracowali przy takich tytułach jak The Division, Sniper: Ghost Warrior 2, Alien Rage, Enemy Front oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon

Agony pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w drugim kwartale przyszłego roku. Więcej informacji na temat Agony znajdziecie pod tym adresem.

Najnowsze
Lubisz nas?