Informacje

Wolfenstein: The New Colossus powraca. Prace faktycznie trwają?

...

Zaszyfrowana informacja dotycząca kontynuacji Wolfenstein: The New Order była jednym z lepszych momentów na E3. Teraz temat powraca.

Wolfenstein: The New Colossus powraca. Prace faktycznie trwają? - obrazek 1

- Jeśli wspomnieć prezentację Bethesdy na E3 2016, był jeden tytuł zasugerowany w fajny sposób. Wieść rozeszła się lotem błyskawicy. Ten subtelny, bardzo prostu DOS-owy język, którym wyliczano kolejne tytuły - to wypowiedź aktora Briana Blooma, który podkładał głos pod BJ-a Blazkowicza w Wolfenstein: The New Order. Gra, o której mówi, miałaby być rzekomo kontynuacją wspomnianej produkcji i kryć się pod nazwą Wolfenstein: The New Colossus.

- Być może pracujemy nad nią nawet teraz - kokietuje Bloom. Może to niewiele, ale po raz pierwszy ktoś choćby powiązany z obozem Bethesdy odnosi się do The New Colossus. Fakt, że tym kimś jest aktor użyczający głosu BJ-owi Blazkowiczowi zdaje się być nieprzypadkowy.

Jeżeli prace nd grą faktycznie trwają, to najprawdopodobniej odpowiada za nie Machine Games, studio odpowiedzialne nie tylko za The New Order, ale też za The Old Blood. Po raz pierwszy o The New Colossus usłyszeliśmy tuż po wspomnianej konferencji Bethesdy na E3 2016. Tytuł pojawił się planszy wyświetlonej w trailerze Quake Champions.

Najnowsze
Lubisz nas?