Informacje

Mafia III: Rivals trafi na urządzenia z systemami iOS i Android już 7 października

... Małgorzata Trzyna

Mafia III: Rivals na urządzenia mobilne to bezpłatna, bitewna gra RPG, w której celem będzie przejęcie władzy nad półświatkiem przestępczym.

Mafia III: Rivals trafi na urządzenia z systemami iOS i Android już 7 października - obrazek 1

2K ogłosiło, że już niebawem na urządzenia z iOS i Androidem trafi Mafia III: Rivals, czyli bitewna gra fabularna, w której pojawią się bohaterowie, lokacje i zdarzenia z Mafii III. Gracze - jako bossowie mafii - założą własną rodzinę przestępczą w Nowym Bordeaux, by przejmować lokalne biznesy, zdobywać pieniądze, broń, pojazdy i inne elementy wyposażenia dla swych podwładnych. W grze będzie można zwerbować i wyszkolić 40 bossów i urządzić krwawą rzeź gangom należącym do innych mafii. W ten sposób stopniowo będziemy wspinać się na coraz wyższe pozycje w półświatku przestępczym i przejmować władzę nad miastem.

2K zachęca również do wcześniejszej rejestracji przed premierą - osoby, które to zrobią, otrzymają nagrody w postaci dodatkowego bohatera i broni.

Mafia III: Rivals ukaże się 7 października na urządzeniach z iOS i Androidem, w tym samym dniu na PC, PS4 i Xboksa One trafi Mafia III.

Najnowsze
Lubisz nas?