Informacje

Firewatch zadebiutuje w tym miesiącu na Xboksie One

...

Dodatkowo deweloperzy pracują nad dwoma małymi trybami zabawy dla gry - audio tour oraz free-roam.

Firewatch zadebiutuje w tym miesiącu na Xboksie One - obrazek 1

Jeszcze w styczniu informowaliśmy o tym, że deweloperzy Firewatch nie mają planów przeniesienia gry na Xboksa One. Być może jej świetna sprzedaż wraz z wysokimi notami wystawianymi przez media oraz graczy skłoniła Campo Santo do zmiany planów. A być może od początku taki był plan, a wcześniejsze zachowanie deweloperów można wytłumaczyć zasłoną dymną na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Niezależnie od tego, gdzie leży przyczyna wcześniejszej absencji Fierwatch na XO, w tym miesiącu taki stan rzeczy dobiegnie końca, bo tytuł wreszcie zadebiutuje na tej platformie.

Firewatch w wersji na Xbox One będzie miał swoją premierę 21 września. Jak to często bywa, debiutujące w ramach ID@Xbox gry, szczególnie po wcześniejszym pobycie na innych platformach, mają dla Xboksowców coś specjalnego. I tak też będzie tym razem. Firewatch zadebiutuje z nowym trybem wolnej zabawy. Dzięki niemu spędzicie w lesie tyle czasu, ile tylko na to macie ochotę i będziecie mieli szansę odkryć kilka sekretów. Tryb ten pojawi się na innych platformach, ale na Xbox One będzie miał pierwszeństwo.

Kolejna z zaplanowanych nowości to "audio tour". Deweloperzy zabiorą w ramach tego trybu graczy na wycieczkę po Firewatch i opowiedzą o poszczególnych aspektach tworzenia gry, wskażą kilka ciekawostek, a także przygotowali dla nich kilka interaktywnych zadań. Ten dodatek także tworzony jest z myślą o wszystkich platformach. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun nowe edycji. Zainteresowanych tytułem odsyłamy do naszej recenzji.

Najnowsze
Lubisz nas?