Informacje

Nowym zwiastunem Worlds Adrift po raz kolejny udowadnia, że nie będzie grą jak inne

...

Deweloperzy zaprezentowali zaawansowane możliwości budowania własnych statków powietrznych oraz fragmenty walk na krótkim zwiastunie.

Nowym zwiastunem Worlds Adrift po raz kolejny udowadnia, że nie będzie grą jak inne - obrazek 1

Worlds Adrift to produkcja tworzona przez Bossa Studios - jeśli nazwa nic Wam nie powie, to zapewne ich gry już prędzej. Bo przecież w symulator chirurga (Surgeon Simulator) grała większość youtuberów i streamerów zajmujących się grami, a o symulatorze kromki chleba pisała większość growych serwisów z gram.pl włącznie. Ich nowa produkcja to bardzo ambitne MMO, w którym gracze będą eksplorować podniebny świat latając na zbudowanych przez siebie statkach. I właśnie ogromne możliwości tworzenia własnych latających pojazdów zostały pokazane na nowym krótkim zwiastunie wraz z elementami walki - kreator jest naprawdę rozbudowany i pozwala tworzyć przedziwne, ale i piękne zarazem maszyny, czego kilka przykładów zostało zaprezentowanych na filmie. W pierwszej części procesu gracze najpierw projektują ogólną bryłę statku, a dopiero potem dopieszczają go szczegółami takimi jak broń czy pozostałe elementy. Zobaczcie sami.

Worlds Adrift bywa określane Minecraftem nowej generacji, ale to nie dlatego warto zainteresować się tym tytułem. A dlatego, że to przede wszystkim "MMO nowej generacji" - bez świata obracającego się wokół gracza, wiecznie stojących w miejscu NPC-ów z misjami czy podziałem na strefy, w które wejdziesz dopiero po przekroczeniu danego poziomu. Jak wspominaliśmy już kiedyś, świat gry żyje swoim tempem, rośliny i zwierzęta przemijają, a my będziemy tego częścią i otrzymamy szansę wpłynięcia na losy tego wirtualnego świata. Jak dla mnie, brzmi interesująco.

Najnowsze
Lubisz nas?