Informacje

Xbox Fitness będzie działać jeszcze tylko przez rok

... Małgorzata Trzyna

Nie można już kupować zawartości powiązanej z Xbox Fitness. Ci, którzy już dokonali zakupów, mają rok na korzystanie z aplikacji.

Xbox Fitness będzie działać jeszcze tylko przez rok - obrazek 1

- Od listopada 2014, Xbox Fitness pozwalał wam korzystać z najlepszych treningów na świecie, z udziałem słynnych trenerów, w zaciszu własnego domu - pisze Erica Bell na stronie Microsoftu. - Jako usługa, Xbox Fitness nieustannie ewoluowało od premiery na Xboksie One: pojawiała się nowa zawartość i aktualizacje. Ponieważ usługa opiera się na regularnym dostarczaniu ekscytującej zawartości, Microsoft poświęcił wiele uwagi, by przedłużać jej działanie. Podjęliśmy decyzję, by stopniowo wstrzymywać wsparcie dla Xbox Fitness przez następny rok. Chcielibyśmy ogłosić, jakie zmiany zostaną w tym czasie wprowadzone:

  • Od dnia 27 czerwca nie można już kupować nowej zawartości powiązanej z Xbox Fitness - korzystanie z uprzednio zakupionej zawartości będzie możliwe do 30 czerwca 2017;
  • 15 grudnia 2016 zniknie oferta "Free with Gold" - do tego czasu użytkownicy Gold będą mogli korzystać z bezpłatnego dostępu do ponad 30 treningów dostępnych w ramach transmisji;
  • 1 lipca 2017 Xbox Fitness i cała powiązana z nim zawartość nie będzie już dostępna do pobrania i nie będzie można już korzystać z aplikacji i zakupionej zawartości.

Wiadomość ta - oczywiście - wywołała niezadowolenie użytkowników, którzy słusznie zadają pytanie, dlaczego dostęp do Xbox Fitness zostanie całkowicie zablokowany. Microsoft nie ogłosił, czy gracze będą mogli otrzymać zwrot pieniędzy.

Najnowsze
Lubisz nas?