Informacje

Warcraft: Durotan: przeczytaj, zanim obejrzysz film!

... Małgorzata Trzyna

Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment Warcraft: Durotan do przeczytania. Powieść trafi na półki polskich księgarń 18 maja.

Warcraft: Durotan: przeczytaj, zanim obejrzysz film! - obrazek 1

Powieść Warcraft: Durotan autorstwa Christie Golden, uznanej autorki książek ze świata Warcraft, ukaże się w Polsce już 18 maja - na dwa tygodnie po światowej premierze! Jest to oficjalny prequel filmu Warcraft, który na ekrany polskich kin trafi 10 czerwca.

W świecie Draenoru silny i niezależny Klan Mroźnego Wilka musi mierzyć się z coraz surowszymi zimami i malejącą populacją raciczników. Kiedy na Grani Mroźnego Ognia pojawia się tajemniczy Gul'dan i roztacza przed Wilkami wizję nowych, wspaniałych terenów łowieckich, wódz klanu, Durotan, staje przed niezwykle trudną decyzją – porzucić terytorium, dumę i tradycje klanu czy poprowadzić swój lud w nieznane?

Z okazji nadchodzącej premiery, Wydawnictwo Insignis udostępniło fragment książki do przeczytania, składający się z prologu i dwóch pierwszych rozdziałów. Zapraszamy do lektury!

W tym roku na fanów Warcrafta czeka sporo ciekawych pozycji - oprócz filmu, powieści prequela i nowej gry już 2 czerwca do księgarń trafi powieść Warcraft: Illidan, a 15 czerwca - oficjalna powieść filmu Warcraft.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?