Informacje

Mafia III - Cenega ogłasza szczegóły polskiego wydania

... Małgorzata Trzyna

Cenega ogłosiła, że do planu wydawniczego firmy trafiła Mafia III. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) lub angielskiej - do wyboru.

W Mafia III przenosimy się do otwartego świata New Bordeaux, do roku 1968. Będzie to wirtualne odzwierciedlenie Nowego Orleanu - samochodów, mody i muzyki. Głównym bohaterem gry będzie Lincoln Clay, weteran wojny w Wietnamie, który przekonał się, że rodzina to nie krewni, ale ludzie, za których jest gotów zginąć. Protagonista wraca do domu i chce odciąć się od kryminalnej przeszłości. Jednak w wyniku zdrady włoska mafia morduje jego gangsterską rodzinę. Lincoln poprzysięga zemścić się na odpowiedzialnych za tę zbrodnię i powoli zaczyna odbudowywać swą familię.

Na graczy czekają widowiskowe strzelaniny, brutalne pojedynki w walce wręcz, szalona jazda po mieście oraz wiele trudnych decyzji do podjęcia. Umiejętności i spryt pozwolą im wspiąć się na sam szczyt w gangsterskim podziemiu.

Mafia III ukaże się 7 października 2016 na PC, PS4 i Xboksie One. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) lub angielskiej - do wyboru. Prócz edycji standardowej, w sprzedaży pojawi się edycja Deluxe, zawierająca dostęp do zawartości cyfrowej po premierze, w tym Season Pass, a także Edycja Kolekcjonerska, zawierająca wszystkie elementy z wersji Deluxe oraz fizyczne dodatki w postaci ścieżki dźwiękowej z gry na winylu, artbook, grafiki i nie tylko. Osoby zamawiające Mafię III przed premierą (w dowolnej edycji) otrzymają Pakiet Rodzinny, zawierający trzy samochody i bronie dostępne na początku gry.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?