Informacje

Blizzard nie będzie już informował o liczbie subskrybentów World of Warcraft

...

Najświeższe podsumowanie kwartalnych wyników Activision Blizzard jest ostatnim, w którym zawarto informację o liczbie subskrybentów w WoW-ie.

Blizzard nie będzie już informował o liczbie subskrybentów World of Warcraft - obrazek 1

World of Warcraft na koniec trzeciego kwartału bieżącego roku miał 5,5 miliona użytkowników z opłaconym abonamentem. Względem poprzedniego trzymiesięcznego okresu rezultat ten pogorszył się zatem o 100 tys. osób, co w porównaniu z wcześniej notowanymi spadkami jest znikomą stratą. Jest to również ostatni przypadek, w którym Activision Blizzard podaje liczbę subskrybentów masówki w podsumowaniu kwartalnym.

Nie oznacza to jednak, że na kolejnych spotkaniach inwestorzy nie usłyszą niczego na temat dyspozycji World of Warcraft. "Są inne metody, które należy uznać za lepsze wskaźniki ogólnej dyspozycji działalności Blizzarda" - przekazano na podsumowaniu ostatniego kwartału. Szczegółów na temat owych wskaźników nie ujawniono, ograniczając się jedynie do ogólnikowego stwierdzenia, że od teraz mierzone będzie zaangażowanie graczy w WoW-ie.

Fani World of Warcraft z większym wytęsknieniem powinni zresztą oczekiwać wieści na temat nowego dodatku do gry, Legion. Będzie on prezentowany w tym tygodniu na Blizzconie.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?