Informacje

Take-Two zapewnia: Mafia III to nie kopia GTA

...

Rockstar pozostaje w separacji od 2K Games, a Mafia to nie klon GTA - taki przekaz płynie ze spotkania szefa Take-Two z inwestorami.

Take-Two zapewnia: Mafia III to nie kopia GTA - obrazek 1

Mafia III oferuje zupełnie inne doznania niż GTA V - zapewnił Strauss Zelnick, szef Take-Two, na spotkaniu z inwestorami. - Nie porównywałbym tej gry do czegokolwiek innego. Ujawnienie jej na gamescomie było świetne, ale nie ma drugiej takiej. Żadnej innej produkcji nie tworzymy też na modłę Grand Theft Auto. Ten tytuł wyznacza standard w przemyśle. Nie można go porównywać - stwierdził Zelnick.

Zaznaczył również, że dwie największe firmy należące do Take-Two, 2K Games i Rockstar, nie dzielą ze sobą swoich technologii. - Możemy mówić o wielkim szczęściu, mając w firmie te dwa oddziały. Nie dzielą się swoimi technologiami. Jesteśmy bardzo jowialną firmą, ale nie sądzimy, by to był najlepszy sposób na wykrzesanie wszystkiego co najlepsze z naszych twórców. Pracujemy tu w inny sposób - wyznał.

Zelnick zawęził też nieco okienko wydawnicze Mafii III. Gra ma się ukazać w przyszłym roku fiskalnym firmy, czyli między kwietniem 2016 a końcem marca 2017. Wcześniej mówiono o premierze w roku 2016. Najprawdopodobniej produkcja studia Hangar 13 trafi zatem do sprzedaży na wiosnę bądź jesienią przyszłego roku.

Najnowsze
Lubisz nas?