Informacje

Counter-Strike Nexon: Zombies doczekało się największego rozszerzenia w historii

... Małgorzata Trzyna

Aktualizacja Into the Darkness oferuje nowe mapy i scenariusze dla trybu single-player oraz trybu wieloosobowego PvP i PvE.

Counter-Strike Nexon: Zombies doczekało się największego rozszerzenia w historii - obrazek 1

W multiplayerze na graczy czeka nowy tryb - Zombie Giant, w którym stajemy do walki z ogromnym bossem, znajdującym się pod kontrolą losowo wybieranego gracza. Aby pokonać olbrzymiego przeciwnika i przetrwać jego niszczycielskie ataki, drużyna musi połączyć siły. W walce przyda się potężna broń - UAV Strikes i XT-300 Goliath Mech.

W single-playerze pojawia się tryb Zombie Files, w którym musimy wykorzystać spryt zamiast siły mięśni. Warunkiem przetrwania jest umiejętność wykorzystania znalezionych broni i narzędzi. Jest to tryb dla miłośników działania po cichu - możemy w nim korzystać z nowych technik skradania, odwracać uwagę przeciwników za pomocą dźwięków oraz bezszelestnie zabijać. Gracze, którzy zwyciężą, odkryją sekretną genezę zombie w grze.

W PvP dodano tryb Zombie Darkness. W tym trybie ważny jest cykl dnia i nocy - gdy jest ciemno, drużyna musi odpierać ataki zombie, zaś za dnia to ludzie zyskują przewagę. Ludzie mogą korzystać z nowych umiejętności (sprint i kick), zaś niektóre zombie potrafią wdrapywać się po ścianach.

Into the Darkness wprowadza 4. sezon Zombie Scenario i skupia się głównie na fabule i nowych bossach. Na nowej mapie w trybie współpracy, Hellride, wcielamy się w ludzi uwięzionych w wagonie rozpędzonego pociągu i walczymy z nacierającymi zombie.

Counter-Strike Nexon: Zombies można pobrać za darmo na Steamie.

Najnowsze
Lubisz nas?