Informacje

Wiedźmin 2 i Mount & Blade za darmo dla każdego!

29 Mateusz Stanisławski

Użytkownicy GOG.com mogą wziąć udział w nowej inicjatywie platformy, w której do zdobycia są dwie gry. Jedną z nich jest Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

Wiedźmin 2 i Mount & Blade za darmo dla każdego! - obrazek 1

W przypadku Mount & Blade sprawa jest prosta – po zalogowaniu się na witrynie GOG.com (rejestracja jest darmowa) przechodzicie na główną stronę platformy i klikacie na odpowiedni odnośnik w polu „FREE GAME: A SPECIAL GIFT FOR EVERYONE” (chodzi o część ozdobioną grafiką). Gra po pewnym czasie automatycznie zagości na Waszych listach tytułów dostępnych do pobrania.

Na tej samej stronie, nieco niżej znajdziecie pole poświęcone Wiedźminowi 2. Tu jest mały haczyk – gra, razem z filmem The Gamers Director’s Cut, wyląduje w Waszych wirtualnych biblioteczkach, jeżeli odhaczycie wszystkie pola w siedmioczęściowym „wężyku”. Kolejne znaczki będą odblokowywane w 24-godzinnych odstępach (aktywacja nowego pola będzie następować o 15:00 każdego dnia).

29 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Hulk131

Już mam M&B a Wiedźmina może i sobie ogarnę.

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

Ooo, dziękować! ^^

Odpowiedz
Deusolbert

I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/.

Odpowiedz
G leszeq

> I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/.
Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...

Odpowiedz
DonDiablo1906

> Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...

Niestety... Za darmo i jeszcze źle.

Odpowiedz
G Ryu_Makkuro

A dopiero co niedawno nabyłem Wieśka 2 na gog'u za grosze, a tu za darmo teraz dają. Ajj, no cóż, i tak nie jest źle :D

Odpowiedz
G Crad999

Szkoda, że nie wersja fizyczna najlepiej z darmową przesyłką i zniżką na pre-order Wiedźmina 3. Naprawdę, szkoda. Ja tam biorę w tym udział tylko dla tego "movie gift", bo Wiedźmina 2 mam już od jego premiery, a Mount&Blade'a na Steamie.

Odpowiedz
G doctorwho

Mount&blade już dodaję a Wieśka mój brat posiada już od dłuższego czasu tak więc dodawać nie muszę.

Odpowiedz
otoczenie

Odpowiedz
G Martimat

> Szkoda, że nie wersja fizyczna najlepiej z darmową przesyłką i zniżką na pre-order Wiedźmina
> 3. Naprawdę, szkoda. Ja tam biorę w tym udział tylko dla tego "movie gift", bo Wiedźmina
> 2 mam już od jego premiery, a Mount&Blade'a na Steamie.

Ja tak samo! Sklonowano mnie !!
Apropo - co to za film, produkcja Wieśka 2? Jeszcze nie wskoczyłem na gog'a dziś...

Odpowiedz
Deusolbert

> Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...
Oj tam od razu niedogodzisz ;p.

Odpowiedz
G Crad999

>
> Ja tak samo! Sklonowano mnie !!
> Apropo - co to za film, produkcja Wieśka 2? Jeszcze nie wskoczyłem na gog'a dziś...
>
Jakiś film "The Gamers: Director's Cut". Nie wiem co to, ale zgodnie z moją polityką - jak coś dają to bierz (o ile zgodnie z prawem :)).

Odpowiedz
Aqwet

A ja przygarnąłbym wieśka na steama, bo ma osiągnięcia i karty. Kupowałem EK, więc ogólnie nie żałuję, ale...

Odpowiedz
G Gnelus96

Fajny prezent, chętnie sprawdzę M&B

Odpowiedz
G MisticGohan_MODED

Hmmm kopia W2 na goga zawsze się przyda :]

Odpowiedz
vegost

Lepsza wersja na steam'a jak już, ale jak dają za darmo :) Ogólnie za dużo kombinowania, ale rozumiem inicjatywę, że nic za darmo :) Pobawmy się chociaż trochę :)

Odpowiedz
0szyna

Klikam ten "Stempel" wylogowuję się z GOGa, potem znowu się loguje i okazuje się że nie mam go klikniętego, tak ma być, ktoś tak miał ?

Odpowiedz
AveMe

@up
Wyłącz addblocka :)

Odpowiedz
G kuzyn123

A później chwalą się ile to oni tych wiedźminów na sprzedawali ;))

Odpowiedz
G Rick

> A później chwalą się ile to oni tych wiedźminów na sprzedawali ;))
Powiększają potencjalną liczbę ludzi, która będzie kojarzyć markę. I tak już wiedźmin 2 szedł na wyprzedażach po 5 zł, więc teraz puścili za darmo. Wieść się rozniesie, ktoś nowy pewnie zagra i kto wie, może nawet zakupi trójkę. ;)

Odpowiedz
G KingShaq32

Mam Wiedźmina wersję na PC i na Xbox360, cyfrowej mi brakuje :D

Odpowiedz
0szyna

AveMe - na tablecie tak samo sie strona zachowuje.
A nie przypominam sobie zebym mial adblocka (nie mam zainstalowanego)

Odpowiedz
G Piotrek_K

> Powiększają potencjalną liczbę ludzi, która będzie kojarzyć markę.
A i troche odwiedzin sie nabije ;)

Odpowiedz
sebogothic

Akurat obie gry mam, ale dodać na GOGa nie zaszkodzi. :P Może jeszcze jakieś darmówki będą.

Odpowiedz
Darth_Angel

> Mam Wiedźmina wersję na PC i na Xbox360, cyfrowej mi brakuje :D
Cyfrową jedynkę i dwójkę możesz aktywować na GOGu wpisując kod z pudełka. Coś koło dwóch lat już to funkcjonuje, Bez odhaczania żadnych wężyków o 15:00.

Odpowiedz
MatKus3

Coś zbugowany ten system z zaznaczaniem kolejnych dni.

Kliknąłem, wracam kilka godzin później i się okazuje, że już nie jest kliknięte. Kliknąłem drugi raz. Wracam kilka godzin później, kiedy już można zaznaczyć drugą cyferkę ale... nie można, dalej tylko pierwszą się da. Czy to znaczy, że przez najbliższych X miesięcy będę musiał wchodzić żeby się dowiedzieć, czy kolejną cyferkę odsłonili?
Kurde. Nigdy nie miałem okazji przejść drugiego wiedźmina, więc chętnie bym pograł, szczególnie za taką cenę ;) Ale coś to nie do końca chyba przetestowane zostało.

Odpowiedz
Infinitiv

Niby niecałą godzinę temu się odblokowała kolejna pieczątka do kliknięcia, ale odświeżyłem stronę i nic, tylko licznik się zresetował i teraz pokazuję ponad 23h, a drugiej pieczątki i tak nie można kliknąć. Lipa jakaś.

Odpowiedz
G meryphillia

Wyloguj się z goga i zaloguj się poownie. Po nacisnięciu plusa, zaliczy za wczoraj i dzisiaj. ;)

Odpowiedz
G Namaru

> > I czekać 19h na kolejne odhaczenie i potem kolejne, kolejne(...) kolejne ;/.
>
> Niektórym to nawet za darmo nie dogodzisz...
Nie za darmo tylko bezplatnie za klikanie. Ludzie doceniajcie trochę swój czas.

Odpowiedz
G Bartkula

Już 4 znaczki na koncie :) Fajna sprawa, a trwa to kilka sekund ;)

Odpowiedz