Informacje

World of Warcraft z 7.4 milionami graczy. Aktualizacja 6.0.2 dostępna od dzisiaj

23 Katarzyna Dąbkowska

Przygotowania do premiery Warlords of Draenor trwają.

World of Warcraft z 7.4 milionami graczy. Aktualizacja 6.0.2 dostępna od dzisiaj - obrazek 1
Blizzard postanowił wypuścić w świat aktualizację do World of Warcraft o numerze 6.0.2. Patch wprowadza między innymi prolog do wydarzeń przedstawionych w dodatku Warlords of Draenor, którego data premiery zapowiadana jest na 13 listopada. Już dziś gracze będą mogli dołączyć do odpierania inwazji Żelaznej Hordy na Azeroth. W tym celu odwiedzą krainę Blasted Lands. Jeśli uda im się wykonać misję, będą mogli przenieść się do Draenor, ale te wydarzenia dostępne będą dopiero w Warlords of Draenor. Patch o nazwie Iron Tide zmieni również wygląd modeli postaci Gnomów, Night Elfów, Orków, Taurenów, Trolli, Undeadów oraz Draenei, Ludzi i Krasnoludów. Zmianom ulegnie również dziennik zadań, który zostanie połączony z mapą świata.

Przy okazji premiery aktualizacji Iron Tide Blizzard pochwalił się, że w World of Warcraft gra już 7,4 miliona graczy. Oznaczałoby to, że w ciągu trzech ostatnich miesięcy ilość grających w WoWa zwiększyła się o 600 tysięcy. Przypomnijmy, że w 2010 roku w World of Warcraft grało nawet 12 milionów użytkowników.

23 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Feno

"Patch o nazwie Iron Tide zmieni również wygląd modeli postaci raz" :)

Odpowiedz
G Dared00

Raz zmieni, i już później nie będzie zmieniał ;D

Odpowiedz
Zugurosh

Ludzie wracają do gry przygotowując się na na nadejście Warlords of Draenor, z 10 baniek pewnie pyknie.

Odpowiedz
G Kadaj

Chyba sobie odpalę triala, żeby zobaczyć jak te nowe modele wyglądają. :3

Odpowiedz
G Oxva

> Chyba sobie odpalę triala, żeby zobaczyć jak te nowe modele wyglądają. :3
IMO bardzo ładnie, szczególnie te orkowe oraz nieumarłych.

Odpowiedz
G SiDi

A mnie się wydaje, że teraz mój draenei porusza się bardzo komicznie.

Odpowiedz
Jester

> A mnie się wydaje, że teraz mój draenei porusza się bardzo komicznie.
Dobrze Ci sie wydaje.Blizz zepsół animacje ruchu niektorym rasom.Szczegolnie Draenejce.

Odpowiedz
LaplaceNoMa

> A mnie się wydaje, że teraz mój draenei porusza się bardzo komicznie.
Odniosłem wrażenie, ze bardziej pandowato.

Odpowiedz
G SiDi

> Dobrze Ci sie wydaje.
> Blizz zepsół animacje ruchu niektorym rasom.
> Szczegolnie Draenejce.
Wszystko przez te kopyta. Porusza się tak jakby podskakiwała. Gdyby kózka nie skakała....

Odpowiedz
Taeri

> "Patch o nazwie Iron Tide zmieni również wygląd modeli postaci raz" :)

Już poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi :)

Odpowiedz
G Arcling

> Wszystko przez te kopyta. Porusza się tak jakby podskakiwała. Gdyby kózka nie skakała....
Mnie się tam draenei podobają (ulubiona rasa) i nowy model także. Do tego ten dźwięk kopyt przy chodzeniu :DWiadome, że liczba subskrypcji czasowo wzrosła, ale myślę, że tendencji spadkowej już nie zatrzymają. Nowych graczy nie pojawia się zbyt wielu (chociaż takowych w MoP spotkałem) i wracają głównie weterani.

Odpowiedz
vegost

Rozumiem, że tyle mają kont a gra może z milion ? Konta offline się nie liczą drogi Blizzardzie. Po co pompować balonik ?

Odpowiedz
G TigerXP

> Rozumiem, że tyle mają kont a gra może z milion ? Konta offline się nie liczą drogi Blizzardzie.
> Po co pompować balonik ?
To moje sie nie liczy bo 10 min temu sie wylogowalem?

Odpowiedz
G Dan14NR

> Rozumiem, że tyle mają kont a gra może z milion ? Konta offline się nie liczą drogi Blizzardzie.
> Po co pompować balonik ?

To ilość aktywnych subskrybentów, bo kont to mają kilka razy tyle... Nie wiem więc o co Ci chodzi.

Odpowiedz
G SiDi

> Mnie się tam draenei podobają (ulubiona rasa) i nowy model także. Do tego ten dźwięk
> kopyt przy chodzeniu :D
Och, moją ulubioną rasą są także. Jednakże styl chodzenia widocznie uległ zmianie. Taki skokowy.

Odpowiedz
G Oxva

> Rozumiem, że tyle mają kont a gra może z milion ? Konta offline się nie liczą drogi Blizzardzie.
> Po co pompować balonik ?
Słaba prowokacja. Podana w artykule liczba to ilość aktywnych osób opłacających abonament.

Odpowiedz
G Dandzialf

Hehe... Rozumiem, że wliczyli w to wszystkie aktywowane konta z okazji darmowego miesiąca. :D

Odpowiedz
mieckodwarf

Na szczęście krasnoludy wyglądają znakomicie :D jak dobrze ze niemal wszystkie moje postacie to dorfy :D

Odpowiedz
G kotlecik5

Nie mogę zainstalować WoWa cały dzień dzisiaj, a na forum Blizza jest już spam na 10 stron odnośnie tego problemu.

Odpowiedz
G leszeq

> Rozumiem, że tyle mają kont a gra może z milion ? Konta offline się nie liczą drogi Blizzardzie.
> Po co pompować balonik ?
Co ty bredzisz? Blizz od zawsze podaje ilość aktywnych subskrypcji.

Odpowiedz
Wojman

> Rozumiem, że tyle mają kont a gra może z milion ? Konta offline się nie liczą drogi Blizzardzie.
> Po co pompować balonik ?
Gdyby podawali wraz z kontmi offline to byłoby ich tak z 15 milionów.

Odpowiedz
G lRayl

Do usunięcia. Czemu odpowiedzi ze strony newsa nie działają.:/

Odpowiedz
G lRayl

> Gdyby podawali wraz z kontmi offline to byłoby ich tak z 15 milionów.
A nie więcej? Blizzard swego czasu przecież się chwalił, że przekroczył liczbę 100 milionów kont w WoW.

Odpowiedz
G TigerXP

> > Gdyby podawali wraz z kontmi offline to byłoby ich tak z 15 milionów.
>
> A nie więcej? Blizzard swego czasu przecież się chwalił, że przekroczył liczbę 100 milionów
> kont w WoW.
Te 100 baniek to bylo razem z kontami trial. Ile by bylo bez nich ciezko powiedziec, ale napewno sporo wiecej niz 15, skoro w samego wotlka pykało 12 mln.

Odpowiedz