Informacje

Guild Wars 2 dostępne za darmo przez tydzień

17 Małgorzata Trzyna

Już jutro rozpocznie się darmowy tydzień z Guild Wars 2. Gracze będą mogli testować grę od 9:00 rano, 25 września, do 8:59, 2 października.

Guild Wars 2 dostępne za darmo przez tydzień - obrazek 1
Guild Wars 2

Jeśli już kiedyś mieliście okazję testować Guild Wars 2, będziecie mogli wykorzystać ponownie założone przez siebie konto. Ci, którzy zetkną się z grą po raz pierwszy, będą mogli założyć konto za darmo na stronie register.guildwars2.com/trial, zalogować się i pobrać klienta gry z account.guildwars2.com/account/download.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z rozgrywki, twórcy nałożyli pewne ograniczenia na konta testowe. Przykładowo, gracze nie posiadający zakupionej gry, będą mogli wysyłać maile lub pisać na czacie bezpośrednie wiadomości tylko do osób, które dodadzą ich do listy znajomych. Ograniczenia będą dotyczyć także czatu mapowego, korzystania z Trading Postu, kupowania Gemów oraz możliwości wejścia na WvW (nie licząc Edge of the Mists).

17 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
hubert1484

gites flopes

Odpowiedz
G Tarasada

No to ponolifimy troszkę ;d.

Odpowiedz
Nitro2050

A ile zajmuje miejsce na dysku?

Odpowiedz
G Alexei_Kaumanavardze

> A ile zajmuje miejsce na dysku?
25 GB minimum. Tzn. tyle jest w minimalnych wymaganiach.

Odpowiedz
vegost

Trzeba rozruszać martwą grę ? Czas ery - płacenia i tak dużych jednorazowych pieniędzy to przeżytek. No i brak lokalizacji, która jednak wcześniej była ? Chyba, że coś się zmieniło ?

Odpowiedz
G mad_cinus

> A ile zajmuje miejsce na dysku?
Mi na dysku gra zajmuje 19GB.

Odpowiedz
G lucek94

A jest po polsku?

Odpowiedz
G Isildur

> A jest po polsku?
Nie.

Odpowiedz
G mad_cinus

> Trzeba rozruszać martwą grę ?
GW2 daleko do bycia martwej póki co.> No i brak lokalizacji, która jednak wcześniej była ? Chyba, że coś się zmieniło ?
GW2 nigdy nie miało polskiej lokalizacji. Po polsku było tylko GW1.

Odpowiedz
Frugoo

chciałem ją kupić ale bałem się ze mój lapek nie pociągnie jej na high dzisiaj miałem okazje przetestować i na full detalach przy 1080p w w tak zwanym młynie na ekranie jest 24-26 fps wiec nie najgorzej a tak gdy jest spokój to 45-50 i fajna gra nawet bardzo ale kurde już zapomniałem jak ja bardzo nie lubie grac na kompie i muszę odpuścić ten tytuł a szkoda... wracam do PS4.

Odpowiedz
G Rick

Może ktoś klienta ściągnąć? Myślałem, że dzisiaj o 9.00 sie odblokuje, ale dalej opcja jest nieaktywna...

Odpowiedz
G Rick

Ściągało się pół dnia. Tylko po to, żebym teraz stał godzinę przed zamkniętymi drzwiami w tutorialu...

Odpowiedz
G mad_cinus

> Ściągało się pół dnia. Tylko po to, żebym teraz stał godzinę przed zamkniętymi drzwiami
> w tutorialu...
Może jakieś szczegóły? Screen? Rasa? Może by coś się doradziło na problem, ale nie kojarzę, bo mało szczegółów :P

Odpowiedz
Nitro2050

Mam jeszcze jedno pytanie, np założy konto GW2 tylko tydzień do grania jak być postać 20 lub 30 lvl , a potem np Bardzo podobało się gra to trzeba kupić za grę tylko one daje kod wtedy będzie mógł dalej 30 lvl do więcej? Czy są taki możliwości?

Odpowiedz
G mad_cinus

> Mam jeszcze jedno pytanie, np założy konto GW2 tylko tydzień do grania jak być postać
> 20 lub 30 lvl , a potem np Bardzo podobało się gra to trzeba kupić za grę tylko one daje
> kod wtedy będzie mógł dalej 30 lvl do więcej? Czy są taki możliwości?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale powiem: po kupieniu pełnej wersji GW2 możesz aktywować kod na koncie założonym dla triala i rozwijać dalej postaci, które wylevelowałeś w czasie triala.

Odpowiedz
G Rick

Nornowie. W queście "The Great Hunt", w prologu. Musisz przejśc przez wielkie drzwi. Nie otwierają się od 5 godzin :P Nawet udało mi sie wskoczyć na te schody omijając bramę, ale na górze okazało się że Eire (czy jak jej tam) utknęła w lodzie... Zgłosiłem to do supportu. W międzyczasie stworzyłem inną postać, no i tam już obyło się bez problemów. Nitro2050 Staraj się pisać poprawnie. Popracuj zwłaszcza nad składnią i stylem, bo cięzko zrozumiec twoje posty. ;) A zależy na tym i Tobie i nasm, żebyśmy się nazwzajem rozumieli, prawda? :)

Odpowiedz