Informacje

The Amazing Spider-Man 2 zadebiutuje na początku maja

10 Małgorzata Trzyna

Activision ogłosiło datę premiery The Amazing Spider-Man 2 – gra trafi do sklepów 2 maja 2014.

The Amazing Spider-Man 2 zadebiutuje na początku maja - obrazek 1

The Amazing Spider-Man 2 będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej części wydanej w 2012 roku, będzie też nawiązywać do filmów z tytułowym człowiekiem-pająkiem w roli głównej, ale możecie liczyć, iż nie będzie to jedynie interaktywna powtórka z kina.

W The Amazing Spider Man 2 na graczy czeka duży, otwarty świat, który można przemierzać, bujając się na pajęczynach oraz nieco bardziej rozwinięty system walki niż w „jedynce”, poszerzony o zestaw nowych ciosów i możliwość wykorzystywania różnego rodzaju pajęczyn. Kolejną nowością będzie system nagród za udzielanie pomocy mieszkańcom Nowego Jorku i łapanie złoczyńców – jeśli jednak zostawimy ludzi w potrzebie własnemu losowi, możemy oczekiwać, że i nam wkrótce przydarzy się coś niemiłego. W grze pojawią się także misje, w których będziemy przeprowadzać śledztwa bez stroju superbohatera.

Gra trafi na Xboksa One, Xboksa 360, PS4, PS3, PC, Wii U i 3DS 2 maja.

10 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
tymeks

Niech ktoś wkońcu zrobi dobrą grę o Spider-manie błagam !:/

Odpowiedz
IneedWoW

> Niech ktoś wkońcu zrobi dobrą grę o Spider-manie błagam !:/
Dokladnie tak. Gdyby sie postarali raz a dobrze to by ludzie to kupoiwali. Bo fabułe,świat, głównego bohatera i cała historie maja podana na tacy.

Odpowiedz
G Witka1995

Jedynka była bardzo sympatyczna.

Odpowiedz
scract

chętnie zagram.

Odpowiedz
DiabloStars

A ja dalej nie mg trochę przeboleć , że mu w filmie zmienili kostium :P Teraz wygląda tak ... Błee :D

Odpowiedz
Men31

Ktoś w ogóle w to gra?

Odpowiedz
G gorzalka

> A ja dalej nie mg trochę przeboleć , że mu w filmie zmienili kostium :P Teraz wygląda
> tak ... Błee :D

Kostium to najmniejszy problem nowych filmów... ich fabuła jest dopiero Błee. :P Może chociaż ta gra (po której nie spodziewam się więcej niż po kolejnej części Mario...) okaże się na tyle dobra by stworzyć coś na miarę Arkhamów dla Parkera... :D

Odpowiedz
lis_23

> Kostium to najmniejszy problem nowych filmów... ich fabuła jest dopiero Błee. :P
Akurat film TASM jest znacznie lepszy od poprzedniej trylogii: lepszy aktor w głównej roli, lepszy, bliższy komiksowi Spider, fajna Gwen, ciekawy wątek rodziców Parkera, fajnie zagrany Connors ( choć Lizard mógłby wyglądać lepiej ), itp. mam nadzieję, że każda kolejna część będzie jeszcze lepsza.

Odpowiedz
DiabloStars

Mi tam się pierwsza część gry podobała . Co prawda batmany lepsze , ale ten Spidey miał swoje momenty , tylko kostiumów mało :P gdyby tak dali do szafki ze 20 a nie 6 ... :D

Wolałem starą trylogię , mało CGI , więcej kostiumów i ogólnie wydaje mi się lepszy klimat . W nowych Spiderach było JUŻ za dużo CGI , a dwójka wydaje mi się prawie wyłącznie na tym robiona przy każdej scenie gdzie wbija Spidey - nawet On mi się wydaje na większości w CGI , inna sprawa , że z początku aktor mi bardzo nie pasował :P no , ale gusta są różne xD

Odpowiedz
lis_23

>
> Wolałem starą trylogię , mało CGI , więcej kostiumów i ogólnie wydaje mi się lepszy klimat
> . W nowych Spiderach było JUŻ za dużo CGI , a dwójka wydaje mi się prawie wyłącznie na
> tym robiona przy każdej scenie gdzie wbija Spidey - nawet On mi się wydaje na większości
> w CGI , inna sprawa , że z początku aktor mi bardzo nie pasował :P no , ale gusta są
> różne xD
Eee ... mało CGI w starej trylogii? - toć sam Spider był chyba tylko w CGIw pierwszej części TASM jest bardzo dużo scen z wykorzystaniem lin, podnośników, itp. pooglądaj sobie Making Of, itp. poza tym, wszelkie akrobacje pomiędzy wieżowcami muszą być robione w CGI.

Odpowiedz