Informacje

Uwe Boll powraca z pomysłem na film Postal 2. Potrzebuje jednak pieniędzy

27

Premierowy pokaz filmu Postal został zwieńczony owacją publiczności na stojąco. Teraz Uwe Boll zapragnął stworzyć drugą część, ale w tym celu potrzebuje finansowego wsparcia. Pomożecie?

Uwe Boll powraca z pomysłem na film Postal 2. Potrzebuje jednak pieniędzy - obrazek 1

Kontrowersyjna komedia o współczesnych problemach politycznych - oto pomysł Uwe Bolla na film Postal 2. "Naświetlamy największe skandale naszej demokracji, jak przypadki Juliena Assange'a czy Edwarda Snowdena, i pokazujemy, że nasza demokracja nie różni się niczym od obozów więziennych w Rosji czy Chinach. Pokazujemy, że wielki system monitoringu naszej komunikacji nie jest już dłużej bezpieczny" - zdradza znany reżyser.

Uwe Boll pieniądze na ten projekt zbiera na Kickstarterze, oczekując sumy 500 tys. dolarów. Kampania dopiero wystartowała i potrwa jeszcze przez 59 dni. Na razie swoje pieniądze zadeklarowało blisko 100 osób, co dało wsparcie na poziomie niespełna 4,5 tys. dolarów. Pomysł na film można wesprzeć tutaj.

Na koniec prezentujemy kilka słów (w języku angielskim) od samego Uwe Bolla.

27 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Mr_Spike

Jedynak była naprawdę dobra. Ale z tego co wiem Uwe nakręcił ten film (i inne) za złoto nazistów (przyznał się do tego jakby co). Czyżby złote zęby się skończyły... ;P

Odpowiedz
Merr123

Gdybym tylko miał piniondze, to bym dał 100 zł, bo Postal 1 był genilany.

Odpowiedz
radziejr

Uwe najwidoczniej stwierdził że jedynka była za dobra i postanowił naprawić ten błąd:)

Odpowiedz
Shinigami

Ostatni film nie zarobił tyle ile się spodziewał? Podobno nie był taki zły ;D

Odpowiedz
G Oxva

Jak widać Uwe się nie obija.

Odpowiedz
Janek_Izdebski

Może chce zawalczyć o "Złotą Malinę"? :D

Odpowiedz
G Muradin_07

Obejrzałem sobie przed chwilą trailer jedynki i kurczę chyba poszukam i obejrzę całość. Bo może być ciekawie :)

Odpowiedz
G Reffan

Trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka żeby dać pieniądze na film Uwe Bollowi... :P

Odpowiedz
G eLp_Ne

Co prawda sam się nie bawię w sponsorowanie na tego typu zbiórkach, ale mam szczerą nadzieję, że powstanie druga część. Jedynka była genialna, więc kolejną część przyjmę z otwartymi rękoma. :D

Odpowiedz
Ozi_GT

Postal to jedyny film który mu wyszedł.

Odpowiedz
G PokerMorda

> Ostatni film nie zarobił tyle ile się spodziewał? Podobno nie był taki zły ;D

Pytasz o Rampage? Tak faktycznie, był to film całkiem dobry, i mogę go polecić, bo sam oglądałem i wiem.

A co do Postala 2, to wydaje mi się że można Bollowi dać szansę. Gość potrafi robić dobre filmy, tylko trzeba dać mu szansę.

Odpowiedz
G Baknak

Tak sobie czytam o tym filmowym Postalu i... według Wikipedii budżet wynosił 18 milionów dolarów, a dochód ze światowej dystrybucji filmu to zaledwie 146761 dolarów. Nie ma co, dobry wynik. :D

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

Błagam, niech on już nie niszczy tej wspaniałej marki ;_;

Odpowiedz
Iwok86

Po tym co ten facet zrobił z Bloodrayne oraz Dungeon Siege (a pewnie było tego więcej ale nie miałem nerwów by oglądać) powinno się go zamknąć i wyrzucić klucz. Wstyd i hańba za te wszystkie zniszczone marzenia.

Odpowiedz
Janek_Izdebski

Ale "Złotej Maliny" chyba jeszcze nie zdobył. Teraz ma szansę to nadrobić. :D

Odpowiedz
Simon92

Nie dawać mu żadnych pieniędzy! Przecież "filmy" jakie ten pozbawiony talentu i dobrego smaku "reżyser" uwalnia ze swoich trzewi, to nic innego jak nędzna kupa ścierwa żerująca na popularności gier na których niby się opierają (ogranicza się to tylko do tytułu). Co zrobił z Alone in the Dark, Bloodrayne, Dungeon Siege, House of the Dead i całą resztą? Ten człowiek powinien spłonąć na stosie za świętokradztwo którego się dopuszcza tworząc swe obleśne bękarty, które nie którzy nazywają filmami...

Odpowiedz
G Hacket

Akurat trzeba mu przyznać racje że mu ten Postal jako jedyny wyszedł ot taka głupkowata komedyjka ;]. Ale i tak wara od moich pieniędzy :P

Odpowiedz
mieckodwarf

Właśnie zachęcony niektórymi komentarzami, oglądnąłem Postala. Parę razy się zaśmiałem, przyznam, ale lepiej moglem wykorzystać te półtory godziny. Ot słaba komedyjka z beznadziejnym scenariuszem :D

Odpowiedz
G KrisK91

Ostrożnie z komentarzami bo jeszcze ktoś się zdecyduje na wpłatę i będzie z tym żył do końca swoich dni.

Odpowiedz
G Zgreed66

Akurat Postal jako Postal IMO mu wyszedł ;)I IMO szkoda, że tej kasy najprawdopodobniej nie zbierze ;)

Odpowiedz
G Karfein

Zabijcie. Postal mi się tak podobał, że jestem za... ale w tym miechu to już pozamiatane.

Odpowiedz
DeMoH

> Akurat Postal jako Postal IMO mu wyszedł ;)
> I IMO szkoda, że tej kasy najprawdopodobniej nie zbierze ;)
Oj tak. Obejrzałem parę jego filmów i Postal akurat był genialną czarną komedią. Reszta to totalne crapy.

Odpowiedz
G TigerXP

> Oj tak. Obejrzałem parę jego filmów i Postal akurat był genialną czarną komedią. Reszta
> to totalne crapy.
Nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale Boll czasami potrafi jednak stworzyc cos znosnego, co widac na przykladzie Postalla. Baa jakis czas temu ogladalem Rampage i musze stwierdzic ze to naprawde dobry film, chyba jego najlepszy.Tak z innej beczki, zawsze mnie zastanawialo jak on namawia tych wszystkich aktorow zeby u niego zagrali, a czesto i gesto sa to aktorzy z wyzszej polki. Przypomnial mi sie inny jego w miare dobry film, tunnel rats.

Odpowiedz
G Hubi_Koshi

> Tak z innej beczki, zawsze mnie zastanawialo jak on namawia tych wszystkich aktorow zeby
> u niego zagrali, a czesto i gesto sa to aktorzy z wyzszej polki.
>
> Przypomnial mi sie inny jego w miare dobry film, tunnel rats.
Z tego co czytałem to istniało w niemieckim prawie coś takiego że jeśli film okazał się klapą to państwo pomagało inwestorom, nie pamiętam do końca jak, czy oddawało im kasę czy dawało jakieś ulgi podatkowe. W każdym bądź razie wielu teoretyzuje że Boll specjalnie robił wtedy takie okropne filmy żeby z tego kruczka skorzystać. Teraz już nie może bo prawo zostało połatane.

Odpowiedz