Informacje

E3 2013: Sony wreszcie pokazało PlayStation 4!

25

Włodarze Sony nadal nie ujawnili najważniejszych informacji dotyczących swojej konsoli następnej generacji. Poznaliśmy jednak zewnętrzny wygląd PlayStation 4 - i to nam musi na razie wystarczyć.

E3 2013: Sony wreszcie pokazało PlayStation 4! - obrazek 1

Gracze, którzy liczyli na to, że Sony pójdzie w ślady Microsoftu i przedstawi najważniejsze założenia swojej next-genowej platformy, z pewnością będą rozczarowani prezentacją PS4 na konferencji poprzedzającej targi E3. Konsola pojawiła się co prawda na scenie, ale o niej samej nie powiedziano prawie nic.

Przedstawiciele Sony zapewniają jedynie, że szczegóły poznamy już niebawem. Na razie nacieszmy się widokiem samej konsoli - trzeba przyznać, że wygląda co najmniej nieźle.

25 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G HISZPANNSON

Konsola WYWARŁA NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE DESINGOWE - Mam wielką nadzieję że tak będzie dalej :) 3 wersje do kupienia - to jest to - dla każdego coś do wyboru . SONY pokazało pazury i przyłożyło się do tego bardziej niż MICROSOFT do XBOX One.
Czekam na resztę informacji na temat ŚRODKA tego cuda ;)

Odpowiedz
pinoyz

moda na stare VHSy czy co?

Odpowiedz
G HISZPANNSON

> moda na stare VHSy czy co?
jak czytam te wszystkie komentarze na forach o PS4 wszyscy mówicie to samo . nie wiem co wam sie nie podoba w tym lecz moim zdaniem i tak o wiele lepiej wygląda niz XBOX ONE ,

Odpowiedz
TheDelavor

No to mamy dwa dekodery, a teraz wybierzmy który lepiej pasuje do wnętrza pomieszczenia ^_^

Odpowiedz
G hydzior

> Konsola WYWARŁA NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE DESINGOWE - Mam wielką nadzieję że tak będzie
> dalej :) 3 wersje do kupienia - to jest to - dla każdego coś do wyboru . SONY pokazało
> pazury i przyłożyło się do tego bardziej niż MICROSOFT do XBOX One.
> Czekam na resztę informacji na temat ŚRODKA tego cuda ;)

Informacje o środku masz od dawien dawna w sieci. Nic w tym temacie na lepsze się nie zmieni. Może tylko na gorsze ;].

Odpowiedz
CepNaPysk

ale brzydki :(

Odpowiedz
G Rizzan

Nie wiem co wygląda gorzej, nowy Xbox czy nowy PS.

Odpowiedz
DeMoH

A mi strasznie podoba się wygląd PS4. No i póki co wszystko wskazuje, że to ta konsola wyląduje w moim domu :)

Odpowiedz
G Cybertrash

To mi się o wiele bardziej podoba, niż X, to fakt. Szczególnie postawione pionowo... Nie kumam, czemu wszyscy płaczą, ale cóż, kwestia gustów i guścików.

Odpowiedz
G MisioKGB

Jakie dwa dekodery? Przecież on ma pośrodku niebieski pasek, z daleka wygląda jak odtwarzacz Blu-Ray ! :) Mi osobiście podoba się

Odpowiedz
G Braveheart

> moda na stare VHSy czy co?
Oldschool jeszcze nikomu nie zaszkodził :P

Odpowiedz
maniekk

Sony odkurzyło swojego Betamaxa, czy co? :D

Odpowiedz
bodyrock

Czy tak konsola powala wyglądem? Na pewno nie mnie, po filmiku spodziewałem się czegoś więcej.

Odpowiedz
G gitarka

Śmiali się z wyglądu xbox one, a tu co? To samo tylko lekko kopnięty w bok...

Odpowiedz
G L33T

> Konsola WYWARŁA NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE DESINGOWE
jakie ? nie łaska napisać estetyczne ? tylko wtryniać jakieś potworki językowe ?Wygląda tak sobie, ale de gustibus non disputandum est.

Odpowiedz
G Baknak

Śmiali się z Xbox One... a PS4 wcale nie lepsze. Może jakaś zachęta dla hispterów czy coś. W końcu lubią wszystko, co "oldskulowe", a odtwarzacze VHS takie są.

Odpowiedz
BS15

cena konsoli w euro to 1700 zł a w usd to 1289zł lol

Odpowiedz
G Dared00

> cena konsoli w euro to 1700 zł a w usd to 1289zł lol
Dolicz do ceny w dolarach VAT, bo tam się ceny bez VATu podaje.

Odpowiedz
Shinigami

Wygląda nie powala, trochę lepiej niż VHS box, ale obie konsole pod względem wizualnym szału nie robią, szczególnie jak tak patrzę na premierowy chlebak ;)

Odpowiedz
Killyox

VHS vs VHS. i XO i PS4 szkaradne

Odpowiedz
G Reffanov

Obie te konsole są paskudne. Poprzednia generacja wyglądała o wiele lepiej.

Odpowiedz
G Fang

Czemu te nowe konsole są takie brzydkie :( Niby reklamują je jako centrum twojego salonu ale kurcze wyglądają tandetnie tamte dało się wkomponować do mieszkania a to wygląda jak byśmy się do lat 70 cofnęli.

Odpowiedz
oLe0

Może i nowy Xbox wygląda jak VHS ale nie pierniczcie, PS4 to bardziej DVD z wyglądu.

Odpowiedz