Informacje

Torment: Tides of Numenera. A muzykę skomponuje...

14

...oczywiście Mark Morgan. I w zasadzie na tym nagłówku można by skończyć.

Torment: Tides of Numenera. A muzykę skomponuje... - obrazek 1
Jeśli oczywiście otrzymamy kolejne potwierdzenia tej "łamiącej wiadomości" z dzisiejszego wieczora. Na facebookowym profilu Torment pojawiła się bowiem około godziny temu okraszona powyższym zdjęciem, lakoniczna informacja o następującej treści:

And on the GREAT news front.... Mark Morgan has agreed to compose the soundtrack for our new game. Torment: Tides of Numenera.

Co w skrócie oznacza, że nowa gra będzie miała tytuł Torment: Tides of Numenera, a muzykę do niej skomponuje Mark Morgan.

I niech to wszystko lepiej okaże się prawdą. Bo nie ręczę za siebie...

14 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Brambor

No. To jesteśmy w domu.

Odpowiedz
G Kaldaka

Hm, jeżeli gra okaże się słaba to na pocieszenie muzyka będzie stała na wysokim poziomie? Mam nadzieję -mimo pewnej dozy pesymizmu jakim napawają mnie, ostatnimi czasy, pojawiające się coraz słabsze produkcje...- że tytuł jednak będzie hitem : ]

Odpowiedz
Ozi_GT

kto to?

Odpowiedz
G Abi_Dalzim

> kto to?
A grałeś w Tormenta? Słuchałeś tych genialnych kawałków grze? Najwidocznie nie, bo znałbyś tego człowieka :)

Odpowiedz
G Azvar

Mnie tylko martwi zmiana uniwersum, w którym toczyć się będzie akcja gry... Jest to cokolwiek nie spotykane posunięcie.

Odpowiedz
G Azuredragon

> Mnie tylko martwi zmiana uniwersum, w którym toczyć się będzie akcja gry... Jest to cokolwiek nie spotykane posunięcie.
A mnie bynajmniej nie martwi. Planescape jest własnością Wizards of the Coast, także inXile musiałoby zdobyć licencję. Poza tym z góry narzucało to konieczność zastosowania mechaniki D&D. Ponadto osadzenie gry w Planescape wiązałoby się z ryzykiem, że gra będzie kontynuacją scenariusza Planescape: Torment, a każdy dobrze wie, że historia opowiedziana w tej grze DEFINITYWNIE SIĘ KOŃCZY.

Odpowiedz
G Sandro

> kto to?
Skomponował muzykę do Fallouta, Fallouta 2 i zdaje się, że i do Fallouta: New Vegas, skoro użyto tam sampli z pierwszych części.Jak ja nie lubię onetowych nagłówków. Mysza, błagam, nie idź tą drogą.

Odpowiedz
G Karfein

E-orgazm... A tak serio, to aż łezka w oku się kręci na myśl, jak klimatyczny i świetny będzie nowy Torment. Wiem to niemal na pewno już teraz. I już teraz się doczekać nie mogę.

Odpowiedz
G Fang

Numenera - w ogóle jakoś mi się nie podoba ta nazwa kojarzy mi się z jakimś kolorowym światem fantasy ;)

Odpowiedz
Essau

No to o muzykę nie trzeba się już martwić. Dżizass, to musi się udać.

Odpowiedz
G Myszasty

>
> Jak ja nie lubię onetowych nagłówków. Mysza, błagam, nie idź tą drogą.

To akurat było przewrotne, bo chyba każdy zainteresowany i tak wiedział. ;)

Odpowiedz
Janek_Izdebski

Niestety, ale motyw przewodni z "Planescape: Torment" to plagiat Marka Manciny... :(

Odpowiedz
Wojman

No i teraz zaczynie się festiwal, na którym szanowni redaktorzy będą opisywać każdą plotkę dotyczącą nowego Tormenta i robić hype, a później jak się okaże, że nikt nigdy nie obiecywał, że coś się w grze pojawi,ale w pełnej wersji się to nie pojawi to będzie narzekanie, że "nie spełnili obietnic". Dlatego mimo, iż jestem wielkim miłośnikiem Planescape: Torment to wszystkie newsy będę omijał szerokim łukiem. Także dlatego, że redaktorzy mają dziwny zwyczaj umieszczania spoilerów w kwestiach, które gracze woleliby poznać sami. Vide news na gramie w stylu "na samym początku agent 47 zabija (i tu podają kogo)".

Odpowiedz
Killyox

Numenara to zupelnie inny swiat i setting. Tylko, ze poniekad w stylu Planescape'a z jego dziwnosciami. Nie jest to jednak oficjalna kontynuacja ani uniwersum. Chodzi o ideę.

Odpowiedz