Informacje

Ubisoft rejestruje domeny dla Splinter Cell: Shadownet. Nieoczekiwany spin-off serii w drodze?

7 Mateusz Stanisławski

Światowy wydawca cyklu Splinter Cell „zaklepał” adresy witryn internetowych dla potencjalnego produktu o podtytule Shadownet. Czy są to pierwsze tropy prowadzące do następcy Blacklist?

Ubisoft rejestruje domeny dla Splinter Cell: Shadownet. Nieoczekiwany spin-off serii w drodze? - obrazek 1

Na początku bieżącego tygodnia Ubisoft wszedł w posiadanie adresów splintercellshadownet.com oraz splintercell-shadownet.com. Ewentualny produkt o podtytule Shadownet, najprawdopodobniej spin-off, mógłby być poświęcony oddziałowi szpiegów współpracujących z Third Echelon – wątki związane z przygodami Fishera, jak sugeruje serwis Fusible, zeszłyby na dalszy plan.

Przypomnijmy, że w przedstawicieli Shadownet mogliśmy się wcielić w wybranych trybach sieciowych w Pandora Tomorrow oraz Chaos Theory. Swego czasu fani serii niejednokrotnie domagali się osobnego produktu poświęconego zespołowi kierowanego przez Dermota Bruntona.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
diabolo20

i tak i tak zabili ta grę.

Odpowiedz
G barth89

Ja obstawiam, że to coś na małe konsolki.

Odpowiedz
SamFisher2400

Nie wydaje mi się, aby była to nowa gra z serii Splinter Cell. To chyba będzie strona internetowa przypominająca battlelog.

Odpowiedz
G Azvar

Może wróci kapitalny multiplayer z SC2/3? Jak dotąd nie powstało nic podobnego, chętnie znowu bym się poskradał lub zapolował wraz ze znajomymi :) Nie zapomnę patentu z podsłuchiwaniem tego co mówią przeciwnicy (gracze) podczas rozgrywki, niezłe jaja z tym były :)

Odpowiedz
ozoqq

Stawiam na jakieś społecznościowe gówno tudzież coś na tak modne smartfony i tablety.

Odpowiedz
SamFiniszer

Ubi zapowiedziało tryb Versus oraz CO-OP w Blacklist, tak więc to może być to :).

Odpowiedz
G Harunia

Od czasow Double agent to juz jest spin-off, ze starymi czesciami nie majacy zbyt wiele wspolnego.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Nordic Games - zakupoholicy

9
Patryk Purczyński

Oto firma, która w błyskawicznym tempie wyszła z niebytu i stała się spółką z bardzo zasobnym portfolio. Teraz przychodzi czas, by wreszcie je wykorzystać.

Czytaj dalej 

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza gra cRPG

15
Michał 'Myszasty' Nowicki

Odsłony recenzji nie pozostawiają żadnych wątpliwości - gry cRPG są w najściślejszej czołówce jeśli brać pod uwagę Wasze zainteresowanie. Oto pięć wybranych przez redakcję propozycji na grę fabularną 2014 roku.

Czytaj dalej 

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza strategia

8
Zbigniew Trzeciak

Jeśli przed monitorem lubicie główkować, to było w tym roku sporo propozycji. Gry strategiczne często funkcjonują poza głównym nurtem informacyjnym, nie są reklamowane tak szeroko jak inne gatunki, co nie znaczy wcale, że nie ukazują się perełki.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?