Informacje

Ubisoft rejestruje domeny dla Splinter Cell: Shadownet. Nieoczekiwany spin-off serii w drodze?

7 Mateusz Stanisławski

Światowy wydawca cyklu Splinter Cell „zaklepał” adresy witryn internetowych dla potencjalnego produktu o podtytule Shadownet. Czy są to pierwsze tropy prowadzące do następcy Blacklist?

Ubisoft rejestruje domeny dla Splinter Cell: Shadownet. Nieoczekiwany spin-off serii w drodze? - obrazek 1

Na początku bieżącego tygodnia Ubisoft wszedł w posiadanie adresów splintercellshadownet.com oraz splintercell-shadownet.com. Ewentualny produkt o podtytule Shadownet, najprawdopodobniej spin-off, mógłby być poświęcony oddziałowi szpiegów współpracujących z Third Echelon – wątki związane z przygodami Fishera, jak sugeruje serwis Fusible, zeszłyby na dalszy plan.

Przypomnijmy, że w przedstawicieli Shadownet mogliśmy się wcielić w wybranych trybach sieciowych w Pandora Tomorrow oraz Chaos Theory. Swego czasu fani serii niejednokrotnie domagali się osobnego produktu poświęconego zespołowi kierowanego przez Dermota Bruntona.

7 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
diabolo20

i tak i tak zabili ta grę.

Odpowiedz
G barth89

Ja obstawiam, że to coś na małe konsolki.

Odpowiedz
SamFisher2400

Nie wydaje mi się, aby była to nowa gra z serii Splinter Cell. To chyba będzie strona internetowa przypominająca battlelog.

Odpowiedz
G Azvar

Może wróci kapitalny multiplayer z SC2/3? Jak dotąd nie powstało nic podobnego, chętnie znowu bym się poskradał lub zapolował wraz ze znajomymi :) Nie zapomnę patentu z podsłuchiwaniem tego co mówią przeciwnicy (gracze) podczas rozgrywki, niezłe jaja z tym były :)

Odpowiedz
ozoqq

Stawiam na jakieś społecznościowe gówno tudzież coś na tak modne smartfony i tablety.

Odpowiedz
SamFiniszer

Ubi zapowiedziało tryb Versus oraz CO-OP w Blacklist, tak więc to może być to :).

Odpowiedz
G Harunia

Od czasow Double agent to juz jest spin-off, ze starymi czesciami nie majacy zbyt wiele wspolnego.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze

Komu jest potrzebny New Nintendo 3DS?

0
Jakub Zagalski

Nintendo zapowiedziało nowe wersje 3DS-a z mocniejszym procesorem, które stoją okrakiem między starą a wciąż niewidoczną na horyzoncie nową generacją handheldów. Czyżby?

Czytaj dalej 

W co zaGRAMy we wrześniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

8
Adam Berlik

Zgodnie z tradycją, we wrześniu zadebiutuje nowa FIFA. Oprócz niej ukaże się intrygująca przygodówka The Vanishing of Ethan Carter, druga część Forza Horizon, świetnie zapowiadająca się strzelanka Destiny, czwarta odsłona The Sims oraz nowe DLC do Dark Souls II. Wielu fanów klimatów postapo czeka z pewnością na debiut Wasteland 2. A to i tak nie wszystko!

Czytaj dalej 
Lubisz nas?