Informacje

Wymagania sprzętowe Hitman: Rozgrzeszenie ujawnione przez platformy cyfrowej dystrybucji

... Mateusz Stanisławski

W zaktualizowanych kartach Hitman: Rozgrzeszenie na platformach Steam i GamersGate znaleźliśmy minimalne wymagania sprzętowe gry. Zgodnie z zapowiedziami produkcji nie odpalicie na Windowsie XP.

Hitman: Rozgrzeszenie - obrazek 1
Hitman: Rozgrzeszenie

Po raz kolejny oddajemy w Wasze ręce jakże istotne informacje o wymaganiach sprzętowych, które wyśledziliśmy podczas nocnych aktualizacji na najpopularniejszych platformach cyfrowej dystrybucji. Jeżeli i tym razem dane serwowane przez usługi Steam i GamersGate są prawdziwe – a naprawdę rzadko się zdarza, by zawierały jakiekolwiek błędy – to Hitman: Rozgrzeszenie ruszy również na relatywnie słabych blaszakach (zgodnie z obietnicą). Dość rzec, że grę powinien udźwignąć sprzęt ze standardowym dwurdzeniowcem i GeForcem 8600 na pokładzie.

Minimalne wymagania sprzętowe Hitman: Rozgrzeszenie:

  • system operacyjny Windows Vista lub Windows 7;
  • dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD taktowany częstotliwością 2 GHz;
  • 2 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 lub AMD Radeon HD 2600 XT (512 MB, DirectX 10).

Hitman: Rozgrzeszenie trafi do sprzedaży już 20 listopada w wersji na trzy platformy sprzętowe – komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Produkcja studia IO Interactive zgarnęła już kilka soczystych ocen, w tym 9/10 od Official PlayStation Magazine, 9/10 od Official Xbox Magazine oraz 8,8/10 od niemieckiego PC Games.

Wymagania sprzętowe Hitman: Rozgrzeszenie ujawnione przez platformy cyfrowej dystrybucji - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?