Informacje

Wymagania sprzętowe Hitman: Rozgrzeszenie ujawnione przez platformy cyfrowej dystrybucji

57 Mateusz Stanisławski

W zaktualizowanych kartach Hitman: Rozgrzeszenie na platformach Steam i GamersGate znaleźliśmy minimalne wymagania sprzętowe gry. Zgodnie z zapowiedziami produkcji nie odpalicie na Windowsie XP.

Hitman: Rozgrzeszenie - obrazek 1
Hitman: Rozgrzeszenie

Po raz kolejny oddajemy w Wasze ręce jakże istotne informacje o wymaganiach sprzętowych, które wyśledziliśmy podczas nocnych aktualizacji na najpopularniejszych platformach cyfrowej dystrybucji. Jeżeli i tym razem dane serwowane przez usługi Steam i GamersGate są prawdziwe – a naprawdę rzadko się zdarza, by zawierały jakiekolwiek błędy – to Hitman: Rozgrzeszenie ruszy również na relatywnie słabych blaszakach (zgodnie z obietnicą). Dość rzec, że grę powinien udźwignąć sprzęt ze standardowym dwurdzeniowcem i GeForcem 8600 na pokładzie.

Minimalne wymagania sprzętowe Hitman: Rozgrzeszenie:

  • system operacyjny Windows Vista lub Windows 7;
  • dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD taktowany częstotliwością 2 GHz;
  • 2 GB pamięci RAM;
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 8600 lub AMD Radeon HD 2600 XT (512 MB, DirectX 10).

Hitman: Rozgrzeszenie trafi do sprzedaży już 20 listopada w wersji na trzy platformy sprzętowe – komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Produkcja studia IO Interactive zgarnęła już kilka soczystych ocen, w tym 9/10 od Official PlayStation Magazine, 9/10 od Official Xbox Magazine oraz 8,8/10 od niemieckiego PC Games.

Wymagania sprzętowe Hitman: Rozgrzeszenie ujawnione przez platformy cyfrowej dystrybucji - obrazek 2

57 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Moooras

Może po premierze ósemki, siódemka wreszcie trochę stanieje...

Odpowiedz
G Sad_Statue

Ufff, wejdzie :)

Odpowiedz
G Maciej2801

@Moooras wątpie 8 est tańsza od 7

Odpowiedz
G Ifym

O, nawet na moim złomie poleci. Ale i tak wolę wersję na PS3. :)

Odpowiedz
diabolo20

Zobaczymy czy obiecany direx 11 będzie w pełni wspierany.

Odpowiedz
G Muradin_07

Jak na złomie Sniper Challenge wszedł to i na lepszym sprzęcie Absoluion wejdzie :D

Odpowiedz
G Henrar

> Zobaczymy czy obiecany direx 11 będzie w pełni wspierany.
A jak nie będzie, to gra będzie gorsza? :D

Odpowiedz
G Muradin_07

Kiedyś ktoś się pytał czy FIFA 13 ma wsparcie DX 11... więc chyba będzie gorsza ;)

Odpowiedz
G pawbuk

> > Zobaczymy czy obiecany direx 11 będzie w pełni wspierany.
> A jak nie będzie, to gra będzie gorsza? :D
Chyba tak - dla niektórych grafika to 90% gry, a mityczny DirectX 11 polepsza ją co najmniej dwukrotnie :D PS. Gratuluję obecności na Mistrzach ;)

Odpowiedz
G Zgreed66

Najważniejsze aby nie było jak Crysisem 2. Albo DX9, albo DX11...

Odpowiedz
G Sanders-sama

Poszedł SC, pójdzie i Absolution :-)

Odpowiedz
G Ciekawski94

> O, nawet na moim złomie poleci. Ale i tak wolę wersję na PS3. :)
A to dlaczego? Ze względu na gorszą grafikę i sterowanie?

Odpowiedz
G Ifym

> A to dlaczego? Ze względu na gorszą grafikę i sterowanie?
Ze względu na wygodę i lepsze sterowanie. Grafikę mam w dupie.

Odpowiedz
G Henrar

> PS. Gratuluję obecności na Mistrzach ;)
Skąd wiesz, że to ja akurat byłem? :PAle tak, masz rację, to byłem ja. Dzięki :)

Odpowiedz
G pawbuk

> Skąd wiesz, że to ja akurat byłem? :P
> Ale tak, masz rację, to byłem ja. Dzięki :)
Kojarzę avatara, a poza tym pamiętałem z fb gdzie studiujesz. No i to jakoś tak skojarzyłem :)

Odpowiedz
Tomitechnodrome

wymagania są dla debili

Odpowiedz
Numenpl

lapek odpali więc spoks.

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> lapek odpali więc spoks.
W większość gier (w tym w "BL2") grasz na lapku?? Jeśli tak, to witaj w klubie. :) Pozdrawiam.

Odpowiedz
Numenpl

Jak oglądam filmy lub mecze LM LE i primera division to często po prostu odpalam sobie lapka i gram (bo słuchać naszych komentatorów to tylko sepuku popełnić) na nim ale powiem jedno zarówno nowy xcom jak i border 2 kiepsko na nim działają chociaż xcom to jeszcze medium detale 1280x720 AA off to jeszcze tą średnią 40 fps wyciąga ale border to już 800x600 nawet nie idzie grać na absolutnym low. No ale lapek to stary R522 i do dziś nie kumam czemu Crysis 2 działa mi gorzej niż Crysis Warhead.

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> Jak oglądam filmy lub mecze LM LE i primera division to często po prostu
> odpalam sobie lapka i gram (bo słuchać naszych komentatorów to tylko sepuku popełnić)
> na nim ale powiem jedno zarówno nowy xcom jak i border 2 kiepsko na nim działają chociaż
> xcom to jeszcze medium detale 1280x720 AA off to jeszcze tą średnią 40 fps wyciąga ale
> border to już 800x600 nawet nie idzie grać na absolutnym low. No ale lapek to stary R522
> i do dziś nie kumam czemu Crysis 2 działa mi gorzej niż Crysis Warhead.
Ok, rozumiem i łączę się w bólu.

Odpowiedz
Riddl3r

> wymagania są dla debili
>
Ahh.. Potwierdzam. Wymagania są dla debili. Co to oznacza- nie wiem, ale i tak są dla debili.

Odpowiedz
MBi

ja wolałbym zalecane zobaczyć, co mi dadzą minimalne ~~

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> ja wolałbym zalecane zobaczyć, co mi dadzą minimalne ~~
Nie są zapewne wygórowane. Podobne chyba do "Sniper Challenge". :)

Odpowiedz
G Ciekawski94

>
> > A to dlaczego? Ze względu na gorszą grafikę i sterowanie?
>
> Ze względu na wygodę i lepsze sterowanie. Grafikę mam w dupie.
Dzisiaj ukazała się recenzja w polskim PSX i zgadnij jaki był główny minus gry?sterowanie początkowo może wydawać się zbyt kłopotliwe

Odpowiedz
G mati285

> Dzisiaj ukazała się recenzja w polskim PSX
A jaką ocenę gra dostała?

Odpowiedz
G Muradin_07

> > Dzisiaj ukazała się recenzja w polskim PSX
> A jaką ocenę gra dostała?
9/10

Odpowiedz
Numenpl

A co ma grafika do wygody i sterowania ?? o_O

Odpowiedz
G Ifym

> Dzisiaj ukazała się recenzja w polskim PSX i zgadnij jaki był główny minus gry?
> sterowanie początkowo może wydawać się zbyt kłopotliwe
'Początkowo', 'może wydawać'.

Odpowiedz
diabolo20

> > Zobaczymy czy obiecany direx 11 będzie w pełni wspierany.
> A jak nie będzie, to gra będzie gorsza? :D
To znowu będe patrzył na grafike rodem z 2008 roku a sprzęt za 2 tyś złotych zmodernizowany więc żądam czgegoś nowego a nie pseudo grafiki.

Odpowiedz
G Henrar

To sobie żądaj. Twórcy i tak mają twoje zdanie gdzieś.

Odpowiedz
diabolo20

> To sobie żądaj. Twórcy i tak mają twoje zdanie gdzieś.
odezwał sie konsolowiec

Odpowiedz
SkayterPl

Na styk ale pójdzie...

Odpowiedz
G Kerethzimierz

> > > Zobaczymy czy obiecany direx 11 będzie w pełni wspierany.
> > A jak nie będzie, to gra będzie gorsza? :D
> To znowu będe patrzył na grafike rodem z 2008 roku a sprzęt za 2 tyś złotych zmodernizowany
> więc żądam czgegoś nowego a nie pseudo grafiki.
Zabawne podejście, nie ma co. Chociaż, czekaj - do Prima Aprillis jeszcze parę dobrych miesięcy.

Odpowiedz
diabolo20

> > > > Zobaczymy czy obiecany direx 11 będzie w pełni wspierany.
> > > A jak nie będzie, to gra będzie gorsza? :D
> > To znowu będe patrzył na grafike rodem z 2008 roku a sprzęt za 2 tyś złotych zmodernizowany
>
> > więc żądam czgegoś nowego a nie pseudo grafiki.
>
> Zabawne podejście, nie ma co. Chociaż, czekaj - do Prima Aprillis jeszcze parę dobrych
> miesięcy.
następny konsolowiec

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> > To sobie żądaj. Twórcy i tak mają twoje zdanie gdzieś.
> odezwał sie konsolowiec
Nie znasz Henrara? On zawsze jest taki... przekorny. ;)

Odpowiedz
G mati285

> następny konsolowiec
Ale mu dopiekłeś, nie ma co! Widzę, że nie przebierasz w słowach. Radzę nikomu nie zaczynać z użytkownikiem diabolo20, bo jeszcze i wam się dostanie od (wzdryga się na samą myśl tego słowa) konsolowców.

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> > następny konsolowiec
> Ale mu dopiekłeś, nie ma co! Widzę, że nie przebierasz w słowach. Radzę nikomu nie zaczynać
> z użytkownikiem diabolo20, bo jeszcze i wam się dostanie od (wzdryga się na samą
> myśl tego słowa) konsolowców.
Dobrze, ze nie ma tutaj vladapalownika - zobaczylibyście co to jest "konsolowy beton." ;)

Odpowiedz
G Kerethzimierz

> następny konsolowiec
Niecelny strzał. Posiadam PC'ta*, a konkretnie - laptopa*. Z konsolą obecnej generacji - dokładnie to z X360 - miałem styczność tylko kilka razy. * Specjalnie pogrubiłem by do Ciebie to dotarło, o Wielki Jaśnie Oświecony Obrońco Pieca. :)

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> Niecelny strzał. Posiadam PC'ta*, a konkretnie - laptopa*. Z konsolą obecnej
> generacji - dokładnie to z X360 - miałem styczność tylko kilka razy.
A jaki masz konfig lapka, tak z ciekawości zapytam? :) Dzięki. > * Specjalnie pogrubiłem by do Ciebie to dotarło, o Wielki Jaśnie Oświecony Obrońco Pieca.
> :)
Moi Drodzy, nie powielajmy zwyczajów Polygamii - po co nam kolejne konsolowo/PC-towe fanbojstwo/hejterstwo? To nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Dziękuję. :)

Odpowiedz
G pawbuk

> Moi Drodzy, nie powielajmy zwyczajów Polygamii - po co nam kolejne konsolowo/PC-towe
> fanbojstwo/hejterstwo? To nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Dziękuję. :)
>
Chyba jednak trzeba się przyzwyczaić do wojny PC vs. konsole :D od kilku lat trwa nieprzerwanie, a pewnie konflikt się zaostrzy po wyjściu nowej generacji :D

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> Chyba jednak trzeba się przyzwyczaić do wojny PC vs. konsole :D od kilku lat
> trwa nieprzerwanie, a pewnie konflikt się zaostrzy po wyjściu nowej generacji :D
W takim razie nowa generacja powinna w Polsce kosztować 10 tys. zł za jedną sztukę - nikt sobie nie kupi tego sprzętu i nie będzie powodu, by ciągnąć tę wojenkę... ;D

Odpowiedz
G Kerethzimierz

> A jaki masz konfig lapka, tak z ciekawości zapytam? :) Dzięki. ASUS G51J, no już nie młody model, ale jednak dalej się dobrze sprawdza. Sprawdź sobie na internecie, dodam tylko, że dorzuciłem do niego kość ram 2GB. :)> Moi Drodzy, nie powielajmy zwyczajów Polygamii - po co nam kolejne konsolowo/PC-towe
> fanbojstwo/hejterstwo? To nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Dziękuję. :)
Nie wiem, może nie zrozumiałeś przekazu. To był sarkazm. Forumowicz diabolo20 naskakuje na każdego obwieszczając daną osobę "fanboyem konsoli", nawet tych, którzy z konsolami nie mieli styczności. :>

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> Nie wiem, może nie zrozumiałeś przekazu. To był sarkazm. Forumowicz
> diabolo20 naskakuje na każdego obwieszczając daną osobę "fanboyem konsoli", nawet
> tych, którzy z konsolami nie mieli styczności. :>
Widać ten typ tak ma. :)

Odpowiedz
G pawbuk

> W takim razie nowa generacja powinna w Polsce kosztować 10 tys. zł za jedną sztukę -
> nikt sobie nie kupi tego sprzętu i nie będzie powodu, by ciągnąć tę wojenkę... ;D
>
Ciekawi mnie ta wojna, bo nowe konsole to mają być w sumie pecety ubrane w ładniejsze szaty (zresztą, podobnie jak obecny Xbox :D ). Można by powiedzieć, że jestem pecetowym betonem, bo nigdy nie miałem żadnej konsoli i pewnie w najbliższym czasie żadnej nie kupię...jakoś tak lubię mieć możliwość ulepszania sprzętu...w dodatku sprawia mi to niebywałą przyjemność :)

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> Ciekawi mnie ta wojna, bo nowe konsole to mają być w sumie pecety ubrane
> w ładniejsze szaty (zresztą, podobnie jak obecny Xbox :D ).
> Można by powiedzieć, że jestem pecetowym betonem, bo nigdy nie miałem żadnej konsoli
> i pewnie w najbliższym czasie żadnej nie kupię...jakoś tak lubię mieć możliwość ulepszania
> sprzętu...w dodatku sprawia mi to niebywałą przyjemność :)
Mnie natomiast ciekawi inna kwestia odnośnie następnej generacji: Czy M$ i Sony porozumieją się i w obu konsolach będziemy mieć gry przypisywane do konta i zakaz odsprzedaży. To byłaby rewolucja, a nie nawet najlepsze, zmiany sprzętowe w następnej generacji!

Odpowiedz
G pawbuk

> Mnie natomiast ciekawi inna kwestia odnośnie następnej generacji: Czy M$ i Sony porozumieją
> się i w obu konsolach będziemy mieć gry przypisywane do konta i zakaz odsprzedaży.
> To byłaby rewolucja, a nie nawet najlepsze, zmiany sprzętowe w następnej generacji!
>
Obstawiam coś takiego - wojna z "piractwem" się już gigantom branży znudziła i teraz czas na "używki" :D Zresztą, czemu konsolowcy mają mieć lepiej od pecetowców? :D

Odpowiedz
Janek_Izdebski

> Obstawiam coś takiego - wojna z "piractwem" się już gigantom branży
> znudziła i teraz czas na "używki" :D Zresztą, czemu konsolowcy mają mieć lepiej od
> pecetowców? :D
No właśnie, czemy mają mieć lepiej? :D Ja w ogóle zaakceptowałbym takie posunięcie ze strony M$ i Sony, pod jednym warunkiem - znaczącego obniżenia cen gier konsolowych. Od razu zadziałałby efekt skali i wzrosłaby sprzedaż... :)

Odpowiedz
diabolo20

> > W takim razie nowa generacja powinna w Polsce kosztować 10 tys. zł za jedną sztukę
> -
> > nikt sobie nie kupi tego sprzętu i nie będzie powodu, by ciągnąć tę wojenkę... ;D
>
> >
> Ciekawi mnie ta wojna, bo nowe konsole to mają być w sumie pecety ubrane w ładniejsze
> szaty (zresztą, podobnie jak obecny Xbox :D ).
> Można by powiedzieć, że jestem pecetowym betonem, bo nigdy nie miałem żadnej konsoli
> i pewnie w najbliższym czasie żadnej nie kupię...jakoś tak lubię mieć możliwość ulepszania
> sprzętu...w dodatku sprawia mi to niebywałą przyjemność :)
To witaj w klubie z satysfakcji posiadania i ulepszania kompa

Odpowiedz