Informacje

2K Czech pracuje nad "ściśle tajnym, niezapowiedzianym i bardzo interesującym" projektem

... Mateusz Stanisławski

Oficjalna zapowiedź Mafii III coraz bliżej? Studio 2K Czech opublikowało kilka ogłoszeń, z których jednoznacznie wynika, że w Pradze trwają zaawansowane prace nad nową grą AAA.

Mafia II - obrazek 1
Mafia II

To, że Mafia III ujrzy światło dzienne, wiemy już od prawie dwóch lat. Pytanie tylko, kiedy dojdzie do oficjalnej zapowiedzi i czy gra trafi na tę generację sprzętu. Odpowiedzi nadal brak, ale że coś jest na rzeczy – i że ujawnienie pierwszych konkretów może być już tylko kwestią czasu – potwierdzają kolejne ogłoszenia opublikowane na łamach serwisu Gamasutra.

Studio 2K Czech poszukuje osób na stanowiska głównego projektanta misji, starszego programisty, starszego producenta i specjalisty od efektów graficznych. Wymagania? Najczęściej doświadczenie w produkcji gier na konsole (w jednym z ogłoszeń wspomniano o PlayStation 3 i Xboksie 360), rzecz jasna AAA. We wszystkich ofertach pojawia się informacja o przygotowywaniu przez 2K Czech „ściśle tajnego, niezapowiedzianego i bardzo interesującego” projektu.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych plotek premiera Mafii III odbędzie się na przełomie 2013 i 2014 roku na konsolach nowej generacji. Z kolei w marcu pojawiły się głosy, że Czechom w pracach nad grą pomaga Rockstar.

Źródło: NowGamer

2K Czech pracuje nad "ściśle tajnym, niezapowiedzianym i bardzo interesującym" projektem - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?