Informacje

Kingdoms of Amalur: Reckoning - znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe

19

Wymagania sprzętowe Kingdoms of Amalur: Reckoning zostały ujawnione przez 38 Studios za pośrednictwem oficjalnego forum dyskusyjnego. Przekonajcie się, czy musicie ulepszyć swojego peceta, jeśli chcecie zagrać w tę grę.

Kingdoms of Amalur: Reckoning - obrazek 1
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Minimalne wymagania sprzętowe Kingdoms of Amalur: Reckoning:

  • system operacyjny Windows XP SP3, Vita SP2 lub 7 SP1
  • procesor Intel Core 2 Duo 2,2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 5000+ 2,6 GHz
  • co najmniej 1 GB RAM (XP) lub 2 GB (Vista, 7)
  • napęd CD/DVD ROM 8x (wymagany jedynie do instalacji)
  • co najmniej 10,5 GB wolnego miejsca na HDD
  • karta graficzna z 512 MB RAM, Pixel Shader 3.0 i DirectX 9.0c - Radeon HD 3650 lub GeForce 8800 GT (minimalna obsługiwana rozdzielczość 1280 na 720 pikseli)
  • połączenie z internetem niezbędne do aktywacji/rejestracji produktu

Zalecane wymagania sprzętowe Kingdoms of Amalur: Reckoning:

  • procesor Intel Core 2 Quad 2,4 GHz lub AMD Phenom X4 2,6 GHz
  • co najmniej 3 GB RAM (XP) lub 4 GB (Vista, 7)
  • karta graficzna 1 GB, Pixel Shader 3.0 i DirectX 9.0c – GeForce GTX 260 lub Radeon HD 4850

Kingdoms of Amalur: Reckoning zadebiutuje 10 lutego w Europie, a trzy dni wcześniej ukaże się w Ameryce Północnej. Gra zmierza na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

19 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
jcraft

Wymagania dość standardowe jak na dzisiejsze czasy, ale bardziej mnie interesuje w przypadku tej gry kwestia lokalizacji, do premiery mniej niż miesiąc, a o tym czy gra miałaby być spolszczona nic nie wiadomo... czyżby EA Polska odpuściło sobie polonizację? To w końcu gra cRPG - trochę tekstu w niej będzie i polskie napisy by nie zaszkodziły.

Odpowiedz
Cygi

Ugh, właśnie zdałem sobie sprawę, że mój PC to żywa skamielina.

W każdym razie kompa nie ulepszam - jest wersja PS3.

Odpowiedz
piroman90

Nie ma tragedii moim zdaniem. Minimalne wymagania i tak są zawsze troszeczkę zawyżone.
P.S Mam prośbę do was ludzie, muszę zrobić projekt na marketing ale tak szybko szybko, wypełnijcie tę krótką ankietkę dla mnie i jeśli możecie poślijcie ją dalej: http://www.ankietka.pl/ankieta/75813/ocena-wrazen-ekologicznych.html

Odpowiedz
lis_23

Miałem kupić grę ale od jakiegoś czasu widzę, że mamy dostać wersję oryginalną, w takim razie chyba podziękuję, nie chce mi się babrać z angielskim, a na samą grę mam sporą chrapkę ...

Odpowiedz
G czapol

Yyy... 1280 na 720 ? Ja jeszcze w życiu nie grałem w nic na więcej niż 1024x768... Mam nadzieję że mi jednak pójdzie na tym 1024, bo przy moim monitorze to wcale nie jest źle, a przynajmniej gra płynnie chodzi.

Odpowiedz
G Fimbulvinter

Jak poleci na czymś takim?

Intel Core i5 2400 LGA1155 BOX
Asus P8H61-M LE Rev 3.0 Intel H61 LGA1155 (PCIE/DZW/VGA/GLAN/SATA/DDR3)
Corsair DDR3 4GB 1333MHz CL9
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)
HIS ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (H685FN1GD)
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410
Liteon nagrywarka DVD iHAS122-18 czarny OEM
Aerocool VP-450 450W OEM

Jak zwykle nic mi nie mówią te wymagania. Jeżeli pójdzie to czy spełnia zalecane?

Odpowiedz
Komandor1410

Jeśli chodzi o lokalizacje to napisy na pewno będą, podobnie jak w przypadku nadchodzącego ME3. Na polskie dialogi nie ma co liczyć.

Odpowiedz
G n33trox

> Jak zwykle nic mi nie mówią te wymagania. Jeżeli pójdzie to czy spełnia zalecane?
Bez najmniejszego problemu na full.

Odpowiedz
G Pizarro

Stosunkowo niskie wymagania jak na dzisiejsze czasy więc całkiem miło bo i gra interesująca. Martwi mnie to samo co kolege jcrafta wyżej - kilka tyg do premiery i wciąż nie wiadomo jaka będzie wersja językowa... No chyba że znaczy to że KA:R będzie w języku Szekspira. W takim razie to kiss my fat ass EA Polska. :P

Odpowiedz
G Dragoon1

> Nie ma tragedii moim zdaniem. Minimalne wymagania i tak są zawsze troszeczkę zawyżone.
> P.S Mam prośbę do was ludzie, muszę zrobić projekt na marketing ale tak szybko szybko,
> wypełnijcie tę krótką ankietkę dla mnie i jeśli możecie poślijcie ją dalej: http://www.ankietka.pl/ankieta/75813/ocena-wrazen-ekologicznych.html
Wypełniłem, ale te pomysły z deksza beznadziejne... W komantarzu masz co i jak :PJak to miło, że gra poleci na full, bo ostrzę sobie na nią ząbki, tylko PROSZĘ, niech to nie będzie publiczna beta, a dopracowana gra...

Odpowiedz
G Vens

U mnie kiszka. Już gra nie pójdzie, ale to nic dziwnego. Mój chrupek nie na te czasy :P

Odpowiedz
G TobiAlex

Komandor1410 na Origin nie ma polskiej wersji więc wątpie, że będzie. Zresztą sklepy wysyłkowe też podają tylko angielską wersję językową.

Odpowiedz
MasterRafael

[quote]Jak poleci na czymś takim?

Intel Core i5 2400 LGA1155 BOX
Asus P8H61-M LE Rev 3.0 Intel H61 LGA1155 (PCIE/DZW/VGA/GLAN/SATA/DDR3)
Corsair DDR3 4GB 1333MHz CL9
Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002)
HIS ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (H685FN1GD)
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410
Liteon nagrywarka DVD iHAS122-18 czarny OEM
Aerocool VP-450 450W OEM

Jak zwykle nic mi nie mówią te wymagania. Jeżeli pójdzie to czy spełnia zalecane?[/quote]

nie ma szans żeby ci ruszyło, czas na modernizację kompa.....


sarkazm

Odpowiedz
michal_w

Jeżeli to wygląda równie obłędnie jak na obrazku to ja nie wiem co miały by tu do roboty Core 2 Quad, Phenom X4 czy GTX 260.

A tak w ogóle co to ma być, jakiś slasher? Coś wyjątkowo cicho o tym tytule.

Odpowiedz
G hu9in

O wersję kinową na PC raczej bym się nie martwił. Ciekawe tylko czy spolszczą tą grę na konsole...

Odpowiedz
jcraft

>
> A tak w ogóle co to ma być, jakiś slasher? Coś wyjątkowo cicho o tym tytule.
>
To będzie action RPG - z walką niczym ze slashera, ale mocno podpartą statystykami.

Odpowiedz
G Kadaj

Ta gra ma w sobie jakieś wizualne "fuj".

Odpowiedz
G Zb4wiciel

> Jeżeli to wygląda równie obłędnie jak na obrazku to ja nie wiem co miały by tu
> do roboty Core 2 Quad, Phenom X4 czy GTX 260.
>
> A tak w ogóle co to ma być, jakiś slasher? Coś wyjątkowo cicho o tym tytule.
>
Połączenie Fable z TESem bym powiedział...z tego co wiem :P

Odpowiedz
G Headbangerr

Szykuje się kolejna gra na mojej (coraz dłuższej) liście must-have.

Odpowiedz