Informacje

Jak wykonywać nowe sztuczki w FIFA 12?

23

FIFA 12 odda do naszej dyspozycji kilka nowych tricków, których opanowanie wymaga niemałej zręczności palców. Zobaczcie szczegółowy tutorial prezentujący sposób ich wykonywania!

FIFA 12 - obrazek 1
FIFA 12

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia w ćwiczeniu i późniejszym zastosowaniu umiejętności w praktyce. Strzelenie bramki po akcji, w której zrobiliśmy jedną ze sztuczek pokazanych na filmie, z pewnością daje ogromną satysfakcję.

Sami możemy już spróbować swoich zdolności, dzięki wersji demo FIFA 12 dostępnej na PC, Xboksie 360 lub PlayStation 3. Pełna wersja gry zadebiutuje 30 września.

Jak wykonywać nowe sztuczki w FIFA 12? - obrazek 2

23 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Ecko09

Ja to bym wolał dowiedzieć się jak się rzucać bramkarzem przy bronieniu karnego -,-'

Odpowiedz
przemekdz

> Ja to bym wolał dowiedzieć się jak się rzucać bramkarzem przy bronieniu karnego -,-'
Ja też.

Odpowiedz
Szczena1993

A ja jak w ogóle strzelać karne.

Odpowiedz
G Kadaj

Ja to w ogóle w przypadku karnych trafiam jedynie w środek bramki. ;p

Odpowiedz
Cri5

> Ja to bym wolał dowiedzieć się jak się rzucać bramkarzem przy bronieniu karnego -,-'
prawym analogiem wybieramy w ktora strone bramkarz ma sie rzucic

Odpowiedz
G Ecko09

> > Ja to bym wolał dowiedzieć się jak się rzucać bramkarzem przy bronieniu karnego
> -,-'
>
> prawym analogiem wybieramy w ktora strone bramkarz ma sie rzucic
Ale ja na klawiaturze gram.

Odpowiedz
WiK1992

Ecko09-->no to przyciskami odp. za sztuczki ;]

Odpowiedz
przemekdz

> Ecko09-->no to przyciskami odp. za sztuczki ;]
Dzięki.

Odpowiedz
G Damianuss1

Szacuneczek dla tych, którzy takie triki potrafią wykonać : p, tak pierwszy raz widzę akurat takie. Fajnie, że to wszystko dodają, ale szczerze powiedziawszy to używanie sztuczek i to w dodatku tych, które rzeczywiście pomogą strzelić bramkę to dla mnie do dzisiaj czarna magia.

Odpowiedz
G maxkuba

Fajne tricki sam już dzięki nim strzeliłem kilka bramek :)

Odpowiedz
G Hartus

Ogrom trików w next-genowych Fifach jest niesamowity. Sam umiem wykonać ledwie kilka podstawowych, ale w tym roku chyba postawię na Fifę, a nie tak jak zwykle na PESa i poważnie wezmę się za naukę bo wyglądają mega efektownie.
Co do tych nowości z filmiku to zaraz sprawdzę w demie. :)

Odpowiedz
G Leos8

Łatwiej mi je zrobić na boisku niż w Fifie.
Demko zaliczyło pozytywną ocenę, wersja PC zamówiona :)

Odpowiedz
G barth89

Świetny filmik i soundtrack też :)

Odpowiedz
G kyuko

nie dość, że teraz męczę się na world classie aby remis wytuńtać to jak zobaczyłem te triki to aż mi się w głowie poprzewracało :<

Odpowiedz
matthew87

Nie ogarniam jak oni robią te sztuczki. >_< Poza tymi prostymi (z wykorzystaniem X i A na padzie) nie udało mi się żadnych zrobić. Już w ogóle nie ogarniam żonglowania, bo mi zawsze piłka ląduje na ziemi.

Za to co zrobiłem (pewnie było z poprzednich Fifach, więc jest oczywiste ale ja nie gram w to, chociaż pewnie teraz kupię) to LT + prawy grzybek góra-dół (albo dół-góra). Ale to i tak przez przypadek gdy nie wiedziałem jak mam coś zrobić i zacząłem losowo wciskać wszystko. :D

Odpowiedz
G maxkuba

Te tricki są dość łatwe na joyu na klawi nie próbowałem ale pewne niezła masakra :P A co do żąglowania to trzymasz LT i naciskasz RB a kiedy piłka jest w powietrzu kręcisz analogiem prawym i znowu przyciskasz RB

Odpowiedz
G eske

Trzeba przyznać, że filmik został zrealizowany bardzo ciekawi, aż żal <wiecie co> ściska jak pomyśleć, że nie będzie na nią w najbliższym czasie kasy... nie dość, że tyle premier gier to w dodatku mam inne wydatki... no cóż, trzeba będzie poczekać aż gra stanieje :P.

Odpowiedz
G karolekx23x

Fajnie to wygląda, chyba gre kupie .

Odpowiedz
kapelamalpy

Muzyka z Szybcy i Wściekli 5

Odpowiedz
Dzojt21

siema wszystkim:) co do rzucania sie bramkarzem na boki uzywa sie klawiszy num lock 4-w lewo 6-w prawo trzeba miec to ustawione bo ja mam sterowanie wklejone z fify 11...a co do strzelania karnych to jest bardo proste zeby strzelic gola trzeba zatrzymac na srodku czyli na zielonym ale nie koniecznie bo jak sie na zółtym zatrzyma to tez padnie bramka...no i teraz tak zeby strzelic gola to robicie tak pierwsze dajecie strzał a pozniej strzałke w która strone chcesz strzelic i oczywiscie musicie na tym pasku wycelowac najlepiej na srodek wtedy jest pewna bramka. POZDRAWIAM

Odpowiedz
niicker

Jestem początkującym graczem w fife i dużo trików mi nie wychodzi:
jak zrobić scoop turn 90 bo mi nie wychodzi naciskam x póżniej a i lewy drażek w lewo i nic sie nie dzieje.
Prosze o pomoc.
scoop turn 180 robie tak jak pisze i też nie wychodzi
Pomożcie mi

Odpowiedz