Informacje

Nie działa Ci demo FIFA 12? Wywal FIFA 11 z dysku

41

|AKTUALIZACJA| Oczekiwane przez wszystkich fanów wirtualnego futbolu demo FIFA 12 pojawiło się już na PC i Xboxie 360, jednak nie każdy może je pobrać. Radzimy, jak poradzić sobie z problemami zgłaszanymi przez część graczy.

Nie działa Ci demo FIFA 12? Wywal FIFA 11 z dysku - obrazek 1
Jak informuje FIFA Soccer Blog niektórzy użytkownicy nie mogą pobrać dema FIFA 12. Jak się okazuje, problem dotyczy użytkowników, którzy na dysku posiadają zainstalowaną poprzednią edycję FIFA 11. Rozwiązaniem jest zrobienie kopii zapasowych zapisanych stanów gry, odinstalowanie gry i pobranie dema FIFA 12.

|AKTUALIZACJA| Okazuje się, że na PC możemy zagrać w demo FIFA 12 bez konieczności odinstalowania 11. Aby tego dokonać należy otworzyć Notatnik i wkleić następującą treść:

REGEDIT4

-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\1DC6AEF331AE7EC47AE47AA4A4A0B7C5 (ten ciąg wpisujemy w nawiasie kwadratowym)

Taki dokument zapisujemy tytułem demofix.reg, następnie uruchamiamy utworzony przed chwilą plik i możemy już spokojnie zainstalować demo FIFA 12, jak i dalej grać w FIFA 11 (dzięki Mufli i ukash07) |KONIEC AKTUALIZACJI|

Użytkownicy Xboxa 360 mogą także napotkać na błąd, kiedy pasek pobierania dema zatrzymuje się na 99% i nie idzie dalej. Sugerowanym przez użytkowników rozwiązaniem jest wyłączenie Xboxa i ponowne ściągnięcie dema. Powinno przeskoczyć od razu do 98%, a następnie już dobrnąć do końca pobierania.

Przypomnijmy, że demo FIFA 12 jest już dostępne na PC i Xboxa 360. Posiadacze PlayStation 3 będą mogli pobrać demo jutro.

Nie działa Ci demo FIFA 12? Wywal FIFA 11 z dysku - obrazek 2

41 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
ukash07

Czyli w skrócie robimy tak:
1.Otwieramy notatnik
2. Wklejamy tą zawartość
REGEDIT4

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1 -5-18\Products\1DC6AEF331AE7EC47AE47AA4A4A0B7C5]
3. Zapisujemy plik dając tytuł jako demofix.reg
4. Uruchamiamy tak o to utworzony plik
5. Po komunikanie ostrzegającym nas o zmianach, które mogą coś spowodować niedobrego klikamy OK.
6. Odpalamy ściągniete demo FIFA 12 i przechodzimy przez proces instalacji.

Pozdrawiam

Odpowiedz
G Picasso22

Istna głupota z tym usuwaniem, nie mam zamiaru usuwac FIFY 11 zeby grac w 12, chyba ich powaliło, nie mam na to czas, a tym bardziej chęci.

Odpowiedz
G djsound

EA SPORTS TO THE GA... Fail :) Jak nie upośledzony Tiger Woods to teraz to. Współczuję miłośnikom sportowych gier

Odpowiedz
G Pieroo

Jak EA na tym zależy to niech wypuszczą poprawioną wersję...

Odpowiedz
Szczena1993

> EA SPORTS TO THE GA... Fail :) Jak nie upośledzony Tiger Woods to teraz to. Współczuję
> miłośnikom sportowych gier
Trochę się czepiam, ale to jest EA SPORTS IT'S IN THE GAME/FAIL ;P

Odpowiedz
PETRAS-36

zrobiłem tak i dalej nie działa...

Odpowiedz
PETRAS-36

ok już działa

Odpowiedz
CriterioN

Zrobiłem tak jak jest napisane i nadal nie dziala.

Odpowiedz
WiK1992

Gra nie działa z podłączonym padem...Brawo Ea...

Odpowiedz
jerry94

Ja też zrobiłem jak napisaliście i lipa .. nie działa , a fify 11 z tego powodu nie mam zamiaru odinstalowywać.

Odpowiedz
krystian00707

Co za banda kretynów!! Gdyby @jerry94 tego nie napisał to bym się w życiu nie domyślił. Zamieście to na stronie.
Niech EA ruszy dupsko i robi poprawkę do dema. To jest śmieszne, a zarazem żenujące...
EA fail!

Odpowiedz
G Ecko09

Byle, gdzie ten plik może być?

Odpowiedz
G LoLo84

> Byle, gdzie ten plik może być?
Tak. Wystarczy że go uruchomisz i dodasz wpis do rejestru.

Odpowiedz
G 97NEO22

Gra niby działa, ale tylko bez pada. Co zrobić żeby działała z padem?

Odpowiedz
G Azazell

Zrobiłem tak i nadal gra nie działa :(. Wyłącza się po załadowaniu na początku. Nie mam żadnych padów. Tylko klawiature na USB.

Co robić?

Odpowiedz
WiK1992

> Gra niby działa, ale tylko bez pada. Co zrobić żeby działała z padem?
Wystarczy skopiować plik Moje Dokumenty\FIFA 11\buttonDataSetup.ini do folderu Moje Dokumenty\FIFA 12

Odpowiedz
G maxkuba

Działa z padem pewnie musisz mieć tego z autoryzowanej ja gram z padem a co do dema bardzo fajne wręcz boskie ;p tylko ciężko się przyzwyczaić do tej nowej gry w obronie :)

Odpowiedz
arsenallglory

a mi wyskakuje komunikat,ze mam wlozyc plytę do stacji dyskow... o co chodzi w ogole ??

Odpowiedz
dymekp

Witam prosze o pomoc poniewaz no więc tak . . . cos mi sie popsuło w sensie mam zainstalowaną fife i gdy włączam to jest obraze Fifa 2012 itp i mi sie wylącza co moze być Pomożecie ?

Odpowiedz
Chudy2k5

> Witam prosze o pomoc poniewaz no więc tak . . . cos mi sie popsuło w sensie mam zainstalowaną
> fife i gdy włączam to jest obraze Fifa 2012 itp i mi sie wylącza co moze być Pomożecie
> ?
Prawdopodobnie, jak ja i inne osoby, masz "nieobsługiwanego" pada albo klawiaturę na USB i nie miałeś gry Fifa 11 aby móc skopiować pliki konfiguracyjne pada. Jeśli masz pada odłącz, jak klawiaturę USB - podłącz starą na port PS2 (strzelam, sam taką mam i klawierkę wykrywa, pada nie)Jak w drugim temacie pisałem, może z czasem wpadną też na sposób naprawy tego małego problemu. Testowanie gry na klawiaturze to nie to samo co pad, a jeszcze nie mam pewności czy pełna wersja zobaczy pada. Może jednak ktoś opracuje sposób, by to działało (jakieś inne wpisy do rejestru?)

Odpowiedz
Isdead

Ja mam pada z manta-mulimedia i nie trybi :/. Jak próbuję uruchomić, to cały czas do folderu z zainstalowaną gra dodaje się plik "crash".

Ustawienia klawiszologiczne to jakaś PARODIA. Z padem gra mi się nie uruchamia, a na klawiaturze sprint jest na CTRL. OMG. Zmiana zawodnika na SHIFT. Skąd oni to wzięli? Ani na klawie, ani na padzie.

Dzięki EA

Odpowiedz
G Ziggy

Kurde co to ma być żeby w demo nie można sobie było pograć?
Ani nie mam fify 11 na dysku, ten rejestr dodałem i gówno to pomogło. Nic trzeba czekać aż odblokują demo na Xboxie na kontach silver:(

Odpowiedz
G DoMiNo1992

Epic Fail Electronic Arts. :)

Odpowiedz
Isdead

Jak ustawić klawiszologie pod FIFE 12 demo? Pad mi nie działa, a klawiatura ma jakieś dziwne ustawienia. Wiecie jak zrobić by na E był bieg itp.

Odpowiedz
Isdead

Będzie jakaś poprawka do tego DEMA?

Odpowiedz
G PJ_MW

Co to za bezsens? Chyba odpuszczę sobie demko na konsoli...

Odpowiedz
G Citkowsky

Dodałem ten wpis do rejestru i gra jak nie działała tak nie działa. DNO

Odpowiedz
Chudy2k5

sprawdziłem na innym starym popsutym padzie (gałki analogowe się popsuły, zero szans na drybling który ponoć usprawnili) ale też nie działa (pad jest firmy e5 czy jakoś tak)
Wierzę, że poprawka dema, czy jakaś solucja wypłynie od EA bo narazie pozostało tylko złe wrażenie po demie, na które nie ukrywam czekałem, bo czytając o Fifie 11 na konsole narobiłem sobie apetytu (do tej pory grywałem w PESy, ale Konami ostatnio ma tendencje zniżkową, a nie ma to jak porównać dwie serie w każdym roku i wyrobić sobie opinie na żywym gameplayu)

Odpowiedz
Ojciec-Marcin

Wrzuciłby ktos plik z ustawieniami pada z fify 11

Odpowiedz
ukash07

Nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłem ;)

Odpowiedz
Chudy2k5

> Nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłem ;)
jeśli chodzi o plik configuracyjny, można też prosić? Jeśli to nie problem, przydałby się dla większej liczy osób (może jakiś host do pliku? o ile to nie problem)

Odpowiedz
piotrppg

suuper
gra nie działa -,-
a zawsze uważałem EA za dobrą i poważną firmę.

Usunąłem fife 11 bo nie zależało mi na jej , ok.
Instaluje , włańczam ( sama klawiatura) widze logo fify 12 po czym wywala mnie do pulpitu.
No to proboje z ustewianiami grafy, nadal wywala, zgodność z xp itp , nadal wywala.......
Ja sobie poczekam chyba na finalną wersję.
Sprzet mam dobry AMD phenom 4GB RAM ge force 460GTX 1024 MB więc raczej powinno normalnie chodzić zwłaszcza że nie mam żadnych gówien w tle chodzących .

Odpowiedz
wichura91

Mi wszystko działa a gram na padzie od xboxa 360... Gra o wiele lepsza od 11 i co ważne chodzi płynnie w full HD na średnim sprzęcie :)

Odpowiedz
G Soniaczek87

Mi nie działa. Po odpalaniu autorun nie ma opcji instaluj. Jest Uruchom grę, po kliknięciu odpala mi Fife 11 i prosi o włożenie płytki...

Odpowiedz
Moiziom

witam , mam taki problem ze zrobilem wszystko ja piszecie , fifa 12 mi dziala ale niestety zacina mi , wiec chce spowrotem grac w fife 11 , wlaczam i zamiast 11 wlacza mi sie 12 ? co mam zrobic? nie odinstalowalem tylko zrobilem ten plik demofix.reg,

Odpowiedz
G HeadMaaaster

> sądzę, że ten link nie łamie regulaminu - jest tam wszystko, fix na Fifę 11, pomoc z
> padem, wydłużenie gry i wiele innych.
> http://www.fifa-infinity.com/fifa-12-2/fifa-12-official-demo/
> Mam nadzieje, że pomoże każdemu.
Chcę sobie pograć w fife12 na PC na klawiaturze. Wchodzę na tę stronę i wyskakuje mi, że mam sobie przekopiować coś w moich dokumentach z fify11. Wszystko ładnie pięknie. Tylko że ja do ku**y nędzy nie mam fify11.

Odpowiedz
G Arkhaor

Czyli FIFA11=FIFA12 ^^'.

Odpowiedz
G Dominik000

Dobrze że ktoś znalazł na to rozwiązanie. PS3 nie posiadam ale mam nadzieję że tam problemu nie będzie.

Odpowiedz