Informacje

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia!

27

Niekiedy skąpo, ale zawsze oryginalnie i fikuśnie poprzebierane panie szturmem zdobyły tegoroczny Comic Con. Wybraliśmy dla Was kilkadziesiąt zdjęć, znacznie więcej hula jednak po sieci.

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 1

Tegoroczny Comic Con już za nami. Impreza tradycyjnie obrodziła w fanów zmyślnie poprzebieranych za swoich ulubionych fikcyjnych bohaterów. Aby przyjemne połączyć z... jeszcze przyjemniejszym, nasza uwaga kieruje się w stronę pań, które końcówkę poprzedniego tygodnia spędziły w San Diego.

Wszystkie poniższe zdjęcia pochodzą z serwisu comicvine.com. Jeśli to wam nie wystarcza, pod podanym adresem znajdziecie grubo ponad tysiąc fotek z największej dorocznej imprezy fanów komiksu. Aby powiększyć obrazki, wystarczy na nie kliknąć.

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 2
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 3


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 4
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 5


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 6
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 7


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 8

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 9
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 10


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 11
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 12


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 13
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 14


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 15

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 16
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 17


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 18
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 19


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 20
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 21


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 22

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 23
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 24


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 25
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 26


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 27
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 28


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 29
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 30


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 31

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 32
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 33


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 34
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 35


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 36
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 37


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 38

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 39
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 40


Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 41
Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia! - obrazek 42


27 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G dariuszp

Mortal Kombat wygrywa :-) Do tego interesujące panie są zakute w zbroje Halo ale niestety - są zakute w zbroje więc tylko z twarzy można ocenić.
Ktokolwiek wymyślił by zakuć je w zbroje - chyba go upuścili na głowę jak był mały zbyt często.

Odpowiedz
G Budo


Polecam obejrzeć całą galerię, bo kozackie kostiumy :)

Odpowiedz
G Damianuss1

Panie Disney pozamiatały :p, wszystkie są super. W szczególności Pani syrenka.

Odpowiedz
G Headbangerr

A ja kolejny raz twierdzę, że coś niedobrego stało się ostatnio z hostessami i ich strojami na takich imprezach. Czyżby gusta się zmieniły ? Kicz i miernota.... ani to piękne, ani subtelne... Niektóre z pokazanych pań z pewnością na co dzień są bardzo ładne, jednak na potrzeby tej imprezy zmieniły się w paszczury...

Odpowiedz
G kryst90

Scarlet z MK biję wszystkie na głowę.

Odpowiedz
G Harrolfo

Masz rację...niestety.

Odpowiedz
Phobos_s

Ciała całkiem fajne (Millena :) ) Ale twarze to jakaś porażka totalna.
Najlepsza jest zdecydowanie pani nr 1 w stroju niewolniczym księżniczki Leii :) Ona ma wszystko na miejscu :)

Odpowiedz
G pepsi

> Ciała całkiem fajne (Millena :) ) Ale twarze to jakaś porażka totalna.
> Najlepsza jest zdecydowanie pani nr 1 w stroju niewolniczym księżniczki Leii :) Ona ma
> wszystko na miejscu :)
Pani z prawa zaraz pod trzecim dużym zdjęciem (nie licząc tego u góry) też moim zdaniem bardzo sympatyczna. Edit: I ta w kapeluszu kowbojskim :)

Odpowiedz
G luzac

> /ciach/
Um, tylko że to nie są hostessy, a cosplayerki.

Odpowiedz
Phobos_s

> Pani z prawa zaraz pod trzecim dużym zdjęciem (nie licząc tego u góry) też moim zdaniem
> bardzo sympatyczna. Edit: I ta w kapeluszu kowbojskim :)
Ja jeszcze chętnie bym zobaczył tę w białym wdzianku, co pokazuje, że gdzie należy jej się patrzeć :) Pierwsze z lewej pod trzecim dużym zdjęciem.Mam wrażenie, że to zdjęcie nie oddaje rzeczywistości a wdzianko fajnie podkreśla jej hm.. atuty :)

Odpowiedz
G Harrolfo

Stwierdzenie Headbangerra pasuje do obu ;)

Odpowiedz
G NinjaNeo12

pani Superman jest przerażająca :D

Odpowiedz
G HumanGhost

Jak to dobrze, że ja w Polsce mieszkam. ;]
Hehe ale kostiumy zarąbiste mają. Na imprezę kostiumową takie by się przydały. :-)

Odpowiedz
G NeMo-PL

Nie wiem kto wybierał te dziewczyny ale niestety są słabe, z MK tylko najlepsza... bez rewelacji

Odpowiedz
G 4ny4

To powinno się nazywać "Pasztet Con", a nie "Comic Con". Ludzie wybierający te kobiety stracili chyba gust na wskutek mutacji środowiskowych.

Odpowiedz
mronoth

to nie hostessy, ale i tak lepiej niz jak wyjde na ulice...

Odpowiedz
Gosu

Ani jedna mi sie nie podoba.

Odpowiedz
G Vojtas

Nie da się ukryć, że Comic-con jest świętem cosplayerów. :) Jakby komuś było mało fotek z Comicvine, to tu jest więcej zdjęć (nie wszystkie dotyczą cosplayu, są tez figurki o obłędnych wręcz detalach):
http://www.gamespot.com/special_feature/comic-con-2011-photos/photos/index.html?image=2

I zgadzam się że Milena fajna jest (choć różowy mnie zazwyczaj odrzuca na kilometr):
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/204/comicon2011d4_009_96340_screen.jpg

A Catwoman to chyba najbardziej pro:
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/204/comicon2011_024_18971_screen.jpg
Jakby wyjęta z filmu.

Odpowiedz
G Alehor

95% to pasztetozordy, Mileena wins, flawless victory :3

Odpowiedz
G Vojtas

> A tej pani czemu nie uwzględniliście?
Bo jest okropna? Ja wiem, że de gustibus itd., ale bez przesady. :)

Odpowiedz
yosharas

Adekwatnie należałoby zostawić 2-3 zdjęcia z przedstawionej galerii:) Ta mi przynajmniej podpadła za wierną konwencję stroju;)

Odpowiedz
marcin-malysza

Zdecydowanie Alicja i Milena :)

Odpowiedz
Galder_Grasfiord

W wielu przypadkach przydałoby się aby panie przypomniały sobie o maskach zakrywających facjaty, jak to na bohaterki przystało, bo niektóre zachęcają ubiorem, lecz odstraszają twarzami.

Odpowiedz