Informacje

Gry nienarodzone - Total Overdose 2: Tequila Gunrise

25 gram.pl

Dzisiejszym tekstem Myszastego rozpoczynamy nowy cykl krótkich felietonów, przypominających gry i projekty, które z różnych przyczyn nigdy nie ujrzały światła dziennego. Na pierwszy ogień pójdzie gra akcji Total Overdose 2: Tequila Gunrise. Zapraszamy do lektury!

Gry nienarodzone - Total Overdose 2: Tequila Gunrise - obrazek 1
"Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico był grą akcji, która – mimo wyraźnych inspiracji cyklem GTA – zebrała zarówno wiele pozytywnych recenzji, jak i opinii samych graczy. Pełna akcji opowieść o poszukiwaniu przez dwóch braci pracującego dla DEA (Drug Enforcement Administration) ojca, zdobyła sobie grono oddanych fanów, między innymi dzięki świetnie oddanemu klimatowi Meksyku i olbrzymiej grywalności. Fani niecierpliwie wyczekiwali na nadejście drugiej części, a odpowiedzialne za nią studio Deadline Games nie zasypiało gruszek w popiele."

Gry nienarodzone - Total Overdose 2: Tequila Gunrise - obrazek 2

25 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
bezlerg

Jak dla mnie jedynka to był średniak. Nie wiem czy na dwójkę bym się nawet skusił. Chociaż to samo było z Just Cause. Pierwsza część była tandetna (jak dla mnie), a o dwójce mam inne zdanie.

Odpowiedz
G sirufok

Twórcy robili kontynuację równocześnie z częścią pierwszą? Nieźle;)

Odpowiedz
G Kreek

A już się cieszyłem, że zapowiadają dwójkę:(

Odpowiedz
G Darnok_Rukia

Kurczę zapomniałem o tej grze. Jedynkę pamiętam z CD-A i bardzo dobrze się bawiłem :)

Odpowiedz
G Jakass

Szkoda, jedynka naprawdę mi przypadła do gustu, tym bardziej że jest mało gier o Meksyku i w dodatku z takim humorem :)

Odpowiedz
G iRReniQs

Total Overdose był fajną gierką. Taka relaksująca i zabawna strzelanka. Pamiętam że muzyka w niej była bardzo fajna. Szkoda że dwójka nie powstanie.

Odpowiedz
G fefes

Jedynka była taka dobra na zmęczenie. Zagrać, postrzelać i pojeździć. Szkoda, że wersja z CDA zainstalowała mi się jeden raz (chyba coś płyta popsuta).

Odpowiedz
G Muradin_07

Jedynka mi się naprawdę spodobała... nawet ostatnio w nią grałem. Szkoda że dwójka nie powstała, pewnie wielu by kręciło nosem na grafikę i.t.p.. Ale styl gry był dla mnie naprawdę dobry, po prostu sieczka gdzie trzeba trochę niekiedy pomyśleć jak skoczyć żeby nie dostać kulki...

Odpowiedz
G Afro69

Ah. To prawda, pierwsza część miała zabójczy klimat :) Lubiłem się zawsze bawić bullet-timem. Nigdy nie zapomnę muzyki w menu. A i sztywny model jazdy samochodem nie przeszkadzał, a i dodawał pewnego klimatu xd Ostatnio nawet zacząłem się zastanawiać, co z kontynuacją...

Ps. Zapewne jak większość osób również grę mam z CDA :)

Odpowiedz
G aTF-KUDLaTY666

A ja mam i z CDA i z jakiegoś zagranicznego wydawnictwa (3cd). Nie grałem już z tydzień, chyba czas powrócić do tego zacnego tytułu : D

Odpowiedz
G Jamz

Jedna z gier, w ktorych soundtrack mi przypasowal ze wzgledu na jezyk, mimo iz tego gatunku muzycznego nie trawie. Jakos fajniej brzmialo to wszystko nie po angielsku. Gralo sie fajnie wykrecajac kombosy w stylu Matriksa, choc roznorodnosc misji troche za mala jak na moj gust byla. Dlugo tez mnie wkurzalo, ze ze wszystkich znajdziek w stylu paczek z GTA nie udalo mi sie jednej tylko odszukac, oj gryzlo to moje OCD strasznie.

Odpowiedz
G Nor2323

hehe pamiętam ten tytuł. GTA na sterydach Max'a Pane. Gierka warta zagrania nawet teraz.

Odpowiedz
G Gumisiek2

Gierka bardzo fajna, ale skoro sequel miał nie wyjść na pecety, to nie żałuję ;]

Odpowiedz
G Madoc

Gra na raz, ale świetna. Zagrałbym w kontynuację w sumie.

Odpowiedz
G Casprov

Jedynka była typowym średniakiem, miałem oryginał dostałem na gwiazdkę dawno .. temu. Grałem, przeszedłem oddałem w dobre ręce, gra na PC nie jara mnie już tak jak kiedyś ..

Odpowiedz
G darklordvader

ehh, wielka szkoda że nie będzie dwójeczki. Ludzie mogą narzekać na płytkość tej gry, że była nie dorobiona itp. Ale miała ona jeden zasadniczy plus, który zakrywał wszystkie niedoróbki- klimat. Lajtowa historia z przyjemnym zabijankiem, doprawiona świetną oprawą muzyczną wytworzyły taką atmosferę w okół tej pozycji, że wciągnęła mnie bardziej niż jakieś przereklamowane Crysis-y, Call Of Duty czy inne super poważne produkcje.

Odpowiedz
G Muradin_07

> Jedna z dwóch gier w moim życiu, które kojarzą mi się przede wszystkim z muzyką w menu.
> Druga to Hitman 2: Silent Assassin.
>
> http://www.youtube.com/watch?v=4mmN4sSkYu0&feature=related
No masz rację... ten wstępniak dodawał klimatu. Hitman 2: SA to chyba też jeden z moich ulubionych motywów z menu, chociaż może ten z H4: Blood Money to zwykłe Ave Maria... też mi się podobało wykonanie.

Odpowiedz
G Smileyer

A szkoda bo gra bardzo mi się podobała. Miała ten klimat równający równający się nieraz z Vice City.

Odpowiedz
G PJ_MW

Oj, grało się kiedyś ostro w "jedynkę" :).

Odpowiedz
G karolekx23x

No iw tych czasach sa przypadki że usuwają projekty a kto wie co by niektóre jak by wyszły to może świat by podbiły. Myślisz ze będzie źle a są gry które wyszły a lepiej by zrobili jak by tego nie wypuścili na rynek.

Odpowiedz
G Alehor

I dobrze -jedynka to była budżetowa podróba GTA i Matrixa... gra była totalnie beznadziejna i niegrywalna i ciesze się że druga odsłona nigdy się nie ukaże

Odpowiedz
G Shiraco

Jedynka była zajebista :P . Jedynym minusem było dziwne i mało efektywne jeżdżenie pojazdami :P , ale gra wymiatała :) . Nawet miała motyw że można było ukraść przechodniowi czapkę czego nawet w GTA nie ma :P

Odpowiedz
G entriu

Oh,grało się kiedyś :)) bardzo przypadła mi do gustu...grałem w tą gre 6 lat :D,Naprawde wielka szkoda że nie będzie drugiej części :( może jakiś producent zrobi Total Overdose 2 :)).

Mam tą gre już 6 lat :) i nikty tego gre nie sprzedam :D .

Odpowiedz