Informacje

Video Game Awards 2010 - wszystkie informacje i trailery w jednym miejscu

24

Podczas gali Video Game Awards zobaczyliśmy zwiastuny m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim, Batman: Arkham City, Uncharted 3, Mass Effect 3 i Forza Motorsport 4.

Zgodnie z oczekiwaniami, gala wręczenia nagród twórcom najlepszych tegorocznych gier, Video Game Awards 2010, przyniosła wiele interesujących wieści. O wszystkim informowaliśmy Was na bieżąco, czas jednak zebrać te publikacje i materiały w jednym miejscu. Na imprezie pokazano bowiem aż 13 trailerów, oficjalnie zapowiedziano sześć gier, podano kilka dokładnych dat premiery. Oto szczegóły:

Video Game Awards 2010 - wszystkie informacje i trailery w jednym miejscu - obrazek 1

Nowo zapowiedziane gry:

Ogłoszone daty premiery:

Pozostałe wieści:

Trailery:

  • SSX: Deadly Descents

  • The Elder Scrolls V: Skyrim

  • Batman: Arkham City

  • Mortal Kombat

  • Thor: The Videogame

  • Mass Effect 3

  • Resistance 3

  • Prototype 2

  • Insane

  • Forza Motorsport 4

  • Portal 2

  • Uncharted 3: Drake's Deception

  • DLC do Deadliest Warrior

Miało być legendarnie i było legendarnie - nie tylko dzięki Neilowi Patrickowi Harrisowi. Oczywiście nie wszystkie marzenia się spełniły. O wielkich nieobecnych VGA 2010 napiszemy jednak przy innej okazji.

24 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Bezio15

O juz nie moge się doczekać
a Uncharted 3 i Kratos w MK na wyłączność ps3
oh ciesze się że wybrałem tę konsole

Odpowiedz
rpeg

Nowy TES :)) Jak będzie ze sobą niósł taki sam skok technologiczny jak swego czasu Oblivion to już muszę zbierać na nowy sprzęt. Zaraz po DA2 i Wiedźmin 2 tytuł który muszę mieć. Byle tylko cenega nie spartoliła sprawy z modowaniem jak przy F3.

Odpowiedz
Negaz

Ładnie, Forza 3, ME 3, SSX, Elder Scrolls V, Batman Arkham City, PROTOTYPE 2 i ofc Portal 2... oraz Uncharted 3 i R3! :D Szkoda, że nie mam już PS3, ale na Xie też będzie w co pograć. Zapowiadają się soczyste 2 lata! :)

Odpowiedz
R3nO

O lol - wczoraj mi się śniło, że odpaliłem sobie TESa V. Grafika była ładna, tylko AA nie chciało działać - może dlatego, że mam Radeona z serii 3xxx :P

I szkoda, że nie było L4D.

Odpowiedz
G matis9988

Wreszcie zapowiedziano nowego TESa.Ciekawe jakie będą wymagania.

Odpowiedz
G Eldavo

Ho-ah! Mass effect 3 ...najlepszy w ogóle xD
a w prototype 2 będziemy sterować killerem na Alexa Mercera ?:P

Odpowiedz
FellesaN

Protek 2... MNIAM <3

Odpowiedz
G Semi007

Mam pytanie Wagi Światowej!

Gdzie mogę obejrzeć całość ?????????? proszę o podanie stronki z Góry dziękuje :)

bo wczoraj nie oglądałem jak by ktoś znał stronkę niech poda pewnie większości z nas się przyda tutaj na gram.pl

Odpowiedz
G Tomicha

Zwiastun Mass Effecta 3 jest genialny! Może i spodziewałem się takiego obrotu spraw, ale i tak gra będzie epicka.

Odpowiedz
glazik

No i stało się VGA przyćmiło słynne E3

Odpowiedz
Jamward

Przyciemnie tegorocznych E3 ciężko uznać za wielki wyczyn...

Odpowiedz
G Semi007

> Zwiastun Mass Effecta 3 jest genialny! Może i spodziewałem się takiego obrotu spraw,
> ale i tak gra będzie epicka.
eee... ona już jest EPICKA ^^ :D Mass Effect 3 ^^ O zaje****** nie mogę się doczekać ^^ :D nie mogę 1 i 2 są wy***** ale 3 część ^^ miodek :D

Odpowiedz
Gregory_P

Batman: Arkham City, Mass Effect 3, Uncharted 3, Portal 2 i jeszcze Deus Ex: Human Revolution... 5 gier must have

Oj przyszły rok zapowiada sie wspaniale, juz zaczynam odkładać kase :)

Odpowiedz
G Piotr13PL

WOW! Walka z obcymi w ME3?! Aż żaczynam mięc chętne aby przejść pozostałe dwie, szkoda że w tym roku matura -.-

Odpowiedz
G Harrolfo

Uncharted 3, Batman: Arkham City - będzie co kupić w przyszłym roku :D

A trailer Batmana jest GENIALNY!

Odpowiedz
G MisioKGB

TES V !! Już oglądam trailer

Semi007 <- zmień treść posta

Odpowiedz
G Vojtas

> I szkoda, że nie było L4D.
W sensie trzecia część L4D? Przebóg, nie...

Odpowiedz
Renzov

Jak na imprezę podczas której rozdawane są nagrody jest całkiem nieźle.
Zwłaszcza ten rewelacyjny trailer Uncharted 3. Już czuję tę specyficzną magię, którą roztacza ta seria. Nie mogę się doczekać.
Bardziej czekam chyba tylko na Wiedźmina 2 ;). Reszta nie jest tak istotna, chociaż na chwilę obecną przyszły rok zapowiada się wyjątkowo dobrze.
Ehhh, teraz trzeba tylko czekać.

Odpowiedz
R3nO

> > I szkoda, że nie było L4D.
>
> W sensie trzecia część L4D? Przebóg, nie...
>
Plotki były, tylko mnie zastanawia do czego się odnosiło tamto "Infected? Report it!". Insane?

Odpowiedz
G NeMo-PL

The Elder Scrolls V: Skyrim !!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH !!!!!!!

Odpowiedz
G Robhaal

Widzę, że gala się udała. Zapowiedzi Mass Effect 3, Batman: Arkham City miażdżą i wgniatają w ziemię, gra Guillermo del Toro - chociaż nic konkretnego nie zostało pokazane - wygląda enigmatycznie, a nowy trailer Portal też jest niczego sobie. Brakowało mi jedynie BioShock: Infinite.
Przyzwoicie.

Odpowiedz
G Jacor32

TAAAAAAAAAK! FORZA 4!!!!

Odpowiedz
kuros666

Orientuje się ktoś, czy muzyka z trailera Skyrim to muzyka stworzona na potrzeby trailera czy ma jakiś swój tytuł i wykonawcę? Chętnie bym go zakupił ;) Na tą grę najbardziej czekam z tych wymienionych.

Odpowiedz
G metronom

> > I szkoda, że nie było L4D.
>
> W sensie trzecia część L4D? Przebóg, nie...
Opatrzności uchowaj nas od tego. Nie widzę sensu tworzenia trzeciej części, chyba, że jeszcze bardziej rozbić społeczność i ponownie wydać moda jako pełną wersję gry.

Odpowiedz