Informacje

VGA 2010: Prototype 2 zapowiedziane! Jest trailer i data premiery

15

Potwierdziły się nasze przypuszczenia sprzed gali Video Game Awards 2010. Prototype 2 powstaje, a z trailera wiemy, kiedy spodziewać się jego premiery.

Radical Entertainment pracuje nad Prototype 2 - to już oficjalne. Nie znamy co prawda platform docelowych (strzelamy, że będą to: PC, PS3 i X360), ale na potwierdzenie informacji o powstawaniu tej gry prezentujemy jej trailer z Video Game Awards 2010. Materiał ujawnia wstępną datę premiery, czyli rok 2012. Udanego seansu.

15 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Jumpkov

Zaibić Mercera? Mam nadzieję że będą 2 zakończenia jak w 1-ce... W jednym Mercer zabije nas a w drugim my jego. Jeżeli tak będzie już wiem które wybiorę.

Odpowiedz
G Afro69

Muzyka, niczym z Inception ;]

Odpowiedz
G Grider

Super się zapowiada ;)

Odpowiedz
Jeffero

> Mam nadzieję że będą 2 zakończenia jak w 1-ce...
To w jedynce były 2 zakończenia? o0 Przecież tam nie było żadnych wyborów, proste misje : znajdź , zniszcz , eskortuj. Jakie były te zakończenia? Ja dwa razy przeszedłem gre i na końcu miałem filmik jak Mercer leciał helikopterem z bombą w stronę morza, wydaje mi się, że nie ma innego zakończenia.

Odpowiedz
G lowskill

Jeśli będzie taka sieczka, jak w pierwszej części- zapowiada się gruba gra. Ciekawe czy twórcy nie spartaczą kilku fajnych motywów, występujących w 1. Przydałoby się usprawnić przede wszystkim grafikę oraz dodać kilka nowych kombosów i broni + dopieścić wysokie skoki i 'latanie'. Ale i tak duże propsy, nic innego nie pozostaję jak czekać 2012 roku i premiery Prototypu 2

Odpowiedz
G Mr_Terrorist

Po filmie widać, że mają zrobioną już sporą część gry, więc nie wiem czemu premiera dopiero w 2012 ;) No, ale czekamy bo widać, że gra będzie lepsza od pierwszej częsci.

Odpowiedz
Sareth14

Zabić Alex'a? życzę powodzenia. Nie rozumiem, jak niby Alex zamienił tego Jamesa w "Prototypa"?

Odpowiedz
G Pile

Chyba muszę kupić jedynkę ;]

Odpowiedz
G AnthorLord

Koncept historii wydaje się być doskonały. Mam nadzieję, że nie zmarnują takiego potencjału, jaki, w walce na śmierć i życie z protagonistą pierwszej części, bez wątpienia jest. Osoby zapoznane z jedynką na pewno będą miały dodatkowy ubaw :)

Odpowiedz
G Night_Markus

> Chyba muszę kupić jedynkę ;]
Chcesz mogę Ci sprzedać za niską cenę do uzgodnienia :) o ile oczywiście byś chciał.Co do konceptu walki z bohaterem poprzedniej części - rzeczywiście świetny! Trailer zostawia wszystkie w tyle, a z tego co zauważyłem, to w dwójce będzie DESTRUKCJA!!! Nie mogę się doczekać!

Odpowiedz
G Night_Markus

> Chyba muszę kupić jedynkę ;]
Chcesz mogę ci odsprzedać za niską cenę do uzgodnienia :) oczywiście o ile chcesz...Co do pomysłu na walkę z bohaterem z poprzedniej części to naprawdę świetna idea! Trailer zostawia wszystkie w tyle, a z tego co zaobserwowałem, w "dwójce" będzie destrukcja!!! Nie mogę się już doczekać!

Odpowiedz
G Night_Markus

> Chyba muszę kupić jedynkę ;]
Chcesz mogę ci odsprzedac za niską cenę do uzgodnienia, o ile oczywiście chcesz :) Jak coś to daj znać.

Odpowiedz
G Night_Markus

> Chyba muszę kupić jedynkę ;]
mogę ci odsprzedać za niską cenę do uzgodnienia, jak coś to daj znać :)

Odpowiedz