Informacje

MSI GT663 - laptop dla graczy z GTX 460M

9

Firma MSI zaprezentowała właśnie notebooka GT663, posiadającego na pokładzie mobilną wersję karty GeForce GTX 460.

Mobilna wersja największego przeboju "zielonych" z rodziny Fermi coraz częściej trafia do kolejnych przenośnych komputerów. Tym razem propozycja od MSI

MSI GT663 - laptop dla graczy z GTX 460M - obrazek 1
Notebook MSI GT663, to typowa propozycja z segmentu desktop replacement, przeznaczona dla graczy. Laptop wyposażony został bowiem w kartę graficzną GeForce GTX 460M oraz technologie zwiększające wydajność całego systemu, takie jak TDE+ (Turbo Drive Engine+). Bardziej szczegółowe parametry tego modelu prezentują się następująco:

  • Matryca: 15,6 cala
  • Procesor: Intel Core i7
  • Pamięć: do 12 GB DDR3
  • Dysk twardy: dwa dyski 500 GB/640 GB
  • Napęd optyczny: nagrywarka DVD lub Blu-ray
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460M - 1,5 GB VRAM
  • Kontroler Ethernet 1 Gb/s
  • Karta WiFi 802.11b/g/n
  • Bluetooth 2.1
  • USB 3.0 x 2
  • Wyjście HDMI
  • Czytnik kart 5 w 1
  • Kamera internetowa 720p
  • System operacyjny: Windows 7
  • zasilanie: 9-ogniwowy akumulator

Niestety, jak na razie producent nie podał ani daty premiery, ani sugerowanych cen notebooków MSI GT663.

My natomiast gorąco zachęcamy do sprawdzenia cen i oferty w dziale sprzętowym sklepu gram.pl!

9 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Os0

Na pewno poniżej 10 tys. nie będzie :/

Odpowiedz
G Sakkaroth

Skoro taka fantastyczna konfiguracja, to czemu BT 2.1, a nie 3.0? Coraz więcej urządzeń jest już w niego wyposażonych, ot, choćby Samsung Galaxy S.

Odpowiedz
Phoenixpl

mam wrazenie iz zamiast bateri powinno byc wpisane "mini reaktor termojadrowy":D

Odpowiedz
SimplyLucas

> Na pewno poniżej 10 tys. nie będzie :/
"palmface" ..... i nagle się obudziłeś

Odpowiedz
G kodi24

Nie widzę sensu w takich lapkach- nie lepiej poprostu kupić dobry pc? Kto to będzie dźwigał? ;)

Odpowiedz
G deecom

My list
*MSI GT663

...checked

Odpowiedz
Malcollm

Muszę przyznać koledze rację, laptopy dla graczy to niezbyt dobry pomysł, przeszkadza w tym niemal wszystko, wiem, mamy komputer mobilny ale co z tego..? chcąc mieć komfort grania należało by do tego dokupić osobną klawiaturę i monitor/telewizor, dopiero wtedy jest szansa na to, iż sterowanie w grach będzie ok, a tak to w FPS-y na laptopie nie ma sensu grać, z innymi grami jest podobnież, sam posiadam taki for gamers laptop, mam go rok i właśnie teraz powracam do źródła składając sobie PC-ta stacjonarnego jednak zupełnie inny komfort grania...

Odpowiedz
G deecom

> Muszę przyznać koledze rację, laptopy dla graczy to niezbyt dobry pomysł, przeszkadza
> w tym niemal wszystko, wiem, mamy komputer mobilny ale co z tego..? chcąc mieć komfort
> grania należało by do tego dokupić osobną klawiaturę i monitor/telewizor, dopiero wtedy
> jest szansa na to, iż sterowanie w grach będzie ok, a tak to w FPS-y na laptopie nie
> ma sensu grać, z innymi grami jest podobnież, sam posiadam taki for gamers laptop, mam
> go rok i właśnie teraz powracam do źródła składając sobie PC-ta stacjonarnego jednak
> zupełnie inny komfort grania...
Zależy od użytkownika, ponieważ mi się od ponad 2 lat bardzo dobrze gra na lapku, przydałaby się tylko inna nieco karta graficzna, bo Ati jest do dupy - ale nie było 9600GT wtedy porównania nie ma z tym szajsem.

Odpowiedz