Informacje

Edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Brotherhood

22 Adam Bednarek

Sklep Play.com zaczął już przyjmować zamówienia na edycję kolekcjonerską Assassin's Creed: Brotherhood. Co znajdziemy w zestawie wartym ponad 340 złotych?

Edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Brotherhood - obrazek 1

Sklep Play.com ujawnił zawartość edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed: Brotherhood. Figurki, która pojawiła się w jedynce i dwójce, wprawdzie nie ma, ale też jest bogato.

W edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed: Brotherhood znajdzie się:

  • Kodeks Asasynów (artbook)
  • Mapa Rzymu
  • Karty z postaciami z trybu multiplayer
  • DVD z filmem Assassin's Creed: Rodowód
  • DVD z bonusami i soundtrackiem
  • Dwie dodatkowe mapy w trybie dla jednego gracza: Aqua Gear i Trajan Market
  • Dwie dodatkowe postacie do trybu multiplayer: Harlequin i Oficer
  • Dodatkowa, nieznana jeszcze zawartość

A wszystko to zapakowane w efektowne, renesansowe pudło. Cena? 69,99 funtów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje 341 złotych z groszami. Oczywiście za tyle sprzedaje sklep play.com, możliwe, że u nas ten zestaw będzie tańszy. Albo droższy...

Ostatni trailer Assassin's Creed: Brotherhood zdradził, że gra pojawi się w europejskich sklepach 19 listopada. Na E3 dowiedzieliśmy się, że beta gry dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy Playstation 3.

22 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Khasim

Aua. Pojechali z tą ceną. Byłbym skłonny zapłacić 250 za kolekcjonerkę PC, ale 340? Meh. Mam nadzieję, że będzie jakaś "mniej limitowana" z samymi skinami.

Odpowiedz
G Damianuss1

Tylko tyle? Dlaczego nie 500? Przecież ludzie i tak by to kupili.

Odpowiedz
G kamyk092

Ja zostane przy podstawowej wersji ;P

Odpowiedz
Sareth14

Kurde, tak chciałbym to mieć :( prawdę mówiąc nie mam żadnej edycji kolekcjonerskiej xd ale jak nie to to na pewno wiedźmin 2

Odpowiedz
G Pile

A nie wiecie co z kompletną edycją dwójki w polsce???

Odpowiedz
G Grinczar

Modny ostatnio standard: książeczka, 2 płytki, mapa i coś ekstra, a cena? Cena aż nadto wygórowana, ale od czego są głupi ludzie? Od kupowania...

Odpowiedz
vegost

Oho następna edycja kolekcjonerska z odjechaną ceną powodzenia !! : ) Ta gra też nie jest tyle warta nawet za takie addony w EK. A wiadomo że w Polsce będzie kosztowało grubo 400 zł. Jak God of War 500 zł ale wtedy to się opłacało bo na ps3 a na pc nie dałbym za to więcej niz 150 zł

Odpowiedz
G Nagaroth

Jak zobaczyłem co w tej EK jest pomyślałem "Oho, pierwsza EK którą kupie", zwłaszcza zainteresowała mnie mapka Rzymu, bardzo by mi się przydała do sesji Requiem for Rome. Ale potem spojrzałem na cenę i pomyślałem "Oho, jednak jej nie kupie". Bardzo fajny zestaw ale cena barbarzyńska.

Odpowiedz
G Tom_pl

Świetna ta EK. Assassina

Odpowiedz
G Kretoszczur

Ej, przecież to nie Blizzard! Co jest?

Odpowiedz
G Ostrowiak

Szkoda że wepchali zawartość elektroniczną zamiast renesansowej maski karnawałowej, albo wachlarza z ukrytym ostrzem ;)

Odpowiedz
G Nagaroth

> Szkoda że wepchali zawartość elektroniczną zamiast renesansowej maski karnawałowej, albo
> wachlarza z ukrytym ostrzem ;)
Maska nijak by nie pasowała, w końcu Brotherhood jest osadzony w Rzymie a nie Wenecji, pozostaje żałować że nie dali jej do AC2. :)

Odpowiedz
Albii

Daliby pizzę z ukrytym ostrzem i byłoby po problemie.

Odpowiedz
G sirufok1987

Pogłupieli z tymi cenami... Ale to jest chyba cena kolekcjonerki na konsole, bo na PC to pewnie nawet nie będzie...

Odpowiedz
David741

Ta gra będzie ciekawa.I będzie Edycja kolekcjonerska na pc.

Odpowiedz
G NeMo-PL

Ja poproszę 1szt. Kolekcjonerki na PS3 :) oby w Polscel była tak wypasiona ek :]

Odpowiedz
FellesaN

Taka cena na PC... Oni mylą platformy chyba ;/

Odpowiedz
G Prince97

Bardzo fajna ta EK jednak cena... No ale cóż pożyjemy zobaczymy :)

Odpowiedz
G Aisha

Całkiem fajna ta EK. Mam tylko nadzieję że na gram.pl też będzie można ją zamówić (i fajnie by było żeby tańsza była ;) ) bo inaczej to zapewne nie kupię i poczekam na Wiedźmina 2.

Odpowiedz
fifi169

Cena trochę wygórowana, ale i tak kupię. Tak samo jak strój Ezia. Jestem po prostu fanatykiem
Assassin's creed i jeśli uda mi się, to dorwę też edycje kolekcjonerskie jedynki i dwójki xDDDD

Odpowiedz
lis_23

Zaraz,zaraz ... to jest cena na konsole,tak?
kolekcjonerkę na PC mam już zamówioną od dłuższego czasu na gram.pl i kosztuje ona 150 zł ...
chyba że coś uległo zmianie ( poza tym ze wersję PC przesunięto na przyszły rok )? ...

Odpowiedz
fifi169

No dobra, mam brotherhood, kolekcjonerkę za 250 zł i 2 za 200, więc nie jest aż tak drogo. Zaznaczam, że są to edycje kolekcjonerskie. Podajcie mi link do kupienia AC1 kolekcjonerki, jeśli ktoś ma, najlepiej na xboxa.

Odpowiedz