Kto Mistrzem Świata w piłce nożnej? EA Sports już wie...

Adam Bednarek
2010/06/03 23:33
0
0

I to wcale nie dlatego, że popytali znajomych z Wrocławia. Twórcy z EA Sports po prostu przeprowadzili symulację na FIFA World Cup 2010 i już wiedzą, kto 11 lipca cieszyć się będzie ze zdobycia Mistrzostwa Świata w RPA.

Wszystkie wyniki, tabele i tym podobne sprawy znajdziecie tutaj, my zaś skupimy się najważniejszym, czyli kto na boiskach w RPA zdobył złoto. Przyznacie sami, że przynajmniej w grze wielkich niespodzianek nie było...

• Mistrz Świata: Hiszpania
  • Mecz finałowy: Hiszpania - Brazylia 3:1
  • Trzecie miejsce: Anglia
  • Pierwsza drużyna, która została wyeliminowana: RPA
  • Najlepszy strzelec: David Villa (Hiszpania), 7 bramek
  • Najlepszy piłkarz turnieju: Kaka (Brazylia)

Co ciekawe, to Brazylijczycy pierwsi strzelili gola. Prowadzenie ekipie Canarinios dał w trzydziestej minucie Felipe Melo. Potem rządzili już Hiszpanie: w 42 minucie wyrównał Villa, a w 61 minucie podwyższył wynik na 2:1. Rywali dobił Fabregas, strzelając w 88 minucie gola na 3:1. Nieważne, komu w tej imprezie będzie kibicować, ale chyba na finał z taką ilością bramek byśmy się nie pogniewali, prawda?

GramTV przedstawia:

I jak, ktoś z Was przejdzie się z wynikami do najbliższego bukmachera? Kurs na Hiszpanów wynosi 5 zł, natomiast na to, że Villa zostanie królem strzelców - 8. Czyli trochę można zarobić...