Informacje

Xbox 360 - pad bezprzewodowy za 89,90 zł w sklepie gram.pl!

34

Takiej promocji nie można przegapić! Bezprzewodowy kontroler Xboksa 360 jest dostępny w sklepie gram.pl o połowę taniej!

Tego urządzenia wszystkim posiadaczom konsoli Xbox 360 raczej nie trzeba specjalnie przedstawiać. Pad komunikujący się z konsolą za pomocą technologii radiowej 2,4 GHz charakteryzuje się dziewięciometrowym zasięgiem, długim czasem działania (do 40 godzin!) na dwóch bateriach AA, a także nowoczesnym designem, zapewniającym komfort użytkowania.

Xbox 360 - pad bezprzewodowy za 89,90 zł w sklepie gram.pl! - obrazek 1

Tylko teraz można go zamówić w sklepie gram.pl w niewiarygodnie niskiej cenie 89,90 zł (sugerowana to 179,90 zł), oszczędzając aż 90 złotych! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

34 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
marko79

Jak by ten pad pasował do PC to bym go brał... a tak, dzięki postoję :)

Odpowiedz
G arborek

WOW. Kusi. Ale już mam dwa pady :( atrakcyjna oferta ale nie będę kupował czegoś czego naprawdę nie potrzebuję :(

Odpowiedz
G castlerock

No normalnie szaleństwo :D
zwłaszcza że nówki na Allegro pojawiaja się nawet w cenie 80 zł.

Odpowiedz
G knopfler

> No normalnie szaleństwo :D
> zwłaszcza że nówki na Allegro pojawiaja się nawet w cenie 80 zł.
Chyba te w zielonych woreczkach, raz kupiłem i okazał się być rozklekotanym złomem. Ja dziękuję za takie "nówki". Pokaż mi pad w blistrze za 90 zł, bo to sa jedyne pewne nówki. Najtaniej znalazłem po 108. Ekstra promocja gram - oby tak dalej!

Odpowiedz
G Isilothar

Są to nowe pady w blistrze. Nie ma mowy o zielonej folii.

Odpowiedz
G Lordpilot

Gdybym nie miał już dwóch padów to bym kupił, bo cena jest atrakcyjna. Gratulacje dla gościa z gram-u, który to wynegocjował z Microsoftem ;-)

Odpowiedz
G Cthulhu_X

> Jak by ten pad pasował do PC to bym go brał... a tak, dzięki postoję :)
Przecież pasuje.

Odpowiedz
G Pecyn

Są jakieś adaptery, żeby podłączyć tego pada do PC? Właśnie szukałem jakiegoś dobrego pada do mojego kompa. Myślałem nawet, żeby kupić kontroler od Sony + adapter, ale TA oferta wydaje mnie się o wiele bardziej atrakcyjna. :)

Odpowiedz
G knopfler

> Są jakieś adaptery, żeby podłączyć tego pada do PC? Właśnie szukałem jakiegoś dobrego
> pada do mojego kompa. Myślałem nawet, żeby kupić kontroler od Sony + adapter, ale TA
> oferta wydaje mnie się o wiele bardziej atrakcyjna. :)
Są oczywiście, poszukaj na allegro. na pewno znajdziesz. Pad jako że MS to jest w 100% kompatybilny z Windows. Dla mnie to najlepszy pad na rynku.

Odpowiedz
G Pecyn

spoko. Muszę to teraz przemyśleć. ;)

Odpowiedz
G teken123

Szkoda, że nie przewodowy, bo bym se do PC kupil ^^

Odpowiedz
BlackDragon

Dokładnie, wielka szkoda, że oferta nie dotyczy również wersji z odbiornikiem dla PC. Mam już dwa pady do Xbox 360 a przydałby się trzeci w wersji PC.

Odpowiedz
G Madoc

No właśnie, jakby działały z PC, to bym brał, bo już dawno chciałem kupić sobie pada.

Odpowiedz
G kOffAll

Oficjalnie w polsce samych nadajnikow nie widzialem, ale na Allegro na pewno sa!! Osobiscie polecam i sugeruje zakup akumulatorka, na Assassins Creed zajechalem wszystkie baterie w domu ;)

Odpowiedz
G knopfler

> Oficjalnie w polsce samych nadajnikow nie widzialem, ale na Allegro na pewno sa!! Osobiscie
> polecam i sugeruje zakup akumulatorka, na Assassins Creed zajechalem wszystkie baterie
> w domu ;)
Opłacalna jest standardowa ładowarka i akumulatory zamiast chargekit MS. Mam taką ładowarkę Energizer + 2 zestawy akumulatorów, jak jeden zestaw się ładuje, drugi jest w padzie i można cały czas grać.

Odpowiedz
wikking

> Oficjalnie w polsce samych nadajnikow nie widzialem, ale na Allegro na pewno sa!! Osobiscie
> polecam i sugeruje zakup akumulatorka, na Assassins Creed zajechalem wszystkie baterie
> w domu ;)
faktycznie są, znalazłem, ale ich cena jest kosmiczna. za sam odbiornik chcą ok. 100zł, a u mnie w sklepie oryginalny pad x360 biały z tym odbiornikiem w zestawie kosztuje 175 zeta - więc kupowanie "na raty", w częściach jest zupełnie nieopłacalne. podobnie na allegro zestaw pad + odbiornik usb można już dostać za 160 zeta.

Odpowiedz
G castlerock

> > No normalnie szaleństwo :D
> > zwłaszcza że nówki na Allegro pojawiaja się nawet w cenie 80 zł.
> Chyba te w zielonych woreczkach, raz kupiłem i okazał się być rozklekotanym złomem. Ja
> dziękuję za takie "nówki". Pokaż mi pad w blistrze za 90 zł, bo to sa jedyne pewne nówki.
> Najtaniej znalazłem po 108.
> Ekstra promocja gram - oby tak dalej!
no to miałes pecha. bo ja kupilem dwa w folii i chodzą już ponad 3 m-ce jak ta lala. a płacić dwa razy tyle tylko za to że nie w blistrze.. no cóż...kwestia zasobów finansowych ;)

Odpowiedz
G knopfler

> no to miałes pecha. bo ja kupilem dwa w folii i chodzą już ponad 3 m-ce jak ta lala.
> a płacić dwa razy tyle tylko za to że nie w blistrze.. no cóż...kwestia zasobów finansowych
> ;)
Nie chodzi mi o to że pad z folii nie chodzi, wręcz przeciwnie działa bardzo dobrze ale widać po prostu że był używany. A że ja jestem uczulony na takie rzeczy, więcej nie kupię żadnego pada w zielonym worku - tylko blister :). No i nie dwa razy tyle skoro kosztuje 90 zł na gramie :).

Odpowiedz
G Isilothar

Chciałby rozwiać wątpliwości. Oferowany pad jest do Xboxa 360 i nie zawiera nadajnika - który do działania z konsolą nie jest potrzebny.

Nadajnik posiadają jedynie pady produkowane dla PC (z nadajnikiem działają również z Xboxami 360).

Odpowiedz
wikking

szkoda :( , a można się spodziewać takiej promocji na pady w wersji na pc z nadajnikiem?

Odpowiedz
G DesMonD__PL

No macie chłopaki super (x-klockowcy:})
No a ja czekam na taką sytuacje z padem do "czarnulkI"
Pzdr

Odpowiedz
login12

elo ten pad pasuje też do komputera?

Odpowiedz
login12

szkoda że do PC nie pasuje

Odpowiedz
login12

eeeeeeeeeeeeee

Odpowiedz
G knopfler

> elo ten pad pasuje też do komputera?
Nie dość że spamujesz to jeszcze nie przeczytałeś nawet kilku komentarzy w tym temacie gdzie jak byk stoi napisane że nie "pasuje" do PC.

Odpowiedz
G TobiAlex

knopfler jeszcze bardziej opłacalne są baterie firm trzecich. nie dość, że są pojemniejsze, to jeszcze tańsze. sam posiadam dwie i jestem zadowolony. ładują się przez port usb np. w kompie.

wikking ja kupiłem na eBay'u za 70 zł łącznie z kosztami przesyłki (z USA). oczywiście nówka firmy Microsoft.

co do padów w zielonych woreczkach. to także są nowy, oryginalne pady. często drugi pad był dołączony do konsol, natomiast sklepy często wyciągały i sprzedawały oddzielnie. tak właśnie nabyłem mój :)

Odpowiedz
wikking

> elo ten pad pasuje też do komputera?
jeśli już masz zestaw pad z odbiornikiem, lub sam odbiornik to możesz kupować. jeden odbiornik usb obsługuje do 4 padów. obojętnie czy są to pady do xboxa czy do pc

Odpowiedz
G kiczka116

nono, ale bajery.:)

Odpowiedz
G HumanGhost

Ehhh szkoda. Właśnie dziś ogladałem pady do PC i taka promocja spadłaby mi z nieba. Trudno sie mówi. Kupię pewnie w takim razie Speedlinka 360 Style. Wygląda tak samo a jest tańszy. :-)

Odpowiedz
G iPiotr

Czy ten pad działałby na Mac-u? Może ktoś próbował?

Odpowiedz
G adam5

Ja już kupiłem!!:) kupiłem już nowego sprintell cell-, będę mógł z kolegami grać!!!

Odpowiedz