Informacje

Serious Sam HD: The Second Encounter z datą premiery

16

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Serious Sam HD: The Second Encounter zadebiutuje w kwietniu, lecz tylko na PC – nie wiadomo kiedy gra trafi do posiadaczy konsol Xbox 360.

Serious Sam HD: The Second Encounter został oficjalnie zapowiedziany na PC oraz Xboksa 360. Pierwsza z wymienionych edycji zostanie udostępniona 28 kwietnia za pośrednictwem systemu dystrybucji elektronicznej Steam w cenie 17,99 funtów.

Serious Sam HD: The Second Encounter z datą premiery - obrazek 1

Gracze, którzy zamówią ten tytuł w przedsprzedaży mogą liczyć na dziesięcioprocentową zniżkę oraz bonus w postaci modelu Ugh-Zana, czyli bossa z Serious Sam HD: The First Encounter dla trybu multiplayer. Wersja dedykowana konsoli Microsoftu będzie dystrybuowana poprzez Xbox Live Arcade, lecz na razie nie ujawniono terminu jej wydania.

Przypomnijmy, że Serious Sam HD: The Second Encounter to odświeżona wersja gry Serious Sam: Drugie Starcie, która ukazała się na pecetach w 2002 roku, zawierająca oprawę wizualną w rozdzielczości 1280 na 720 pikseli, a także możliwość zabawy w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech użytkowników.

16 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Karfein

Super. Teraz tylko dajcie obydwie części w jednym pudełku i macie moją kasę :)
Wiem, że to niby tylko dystrybucja cyfrowa, ale co rusz jakiś polski wydawca u nas rozprowadza dany tytuł cyfrowy w pudełkach, więc cichą nadzieję sobie robię :)

Odpowiedz
G kiczka116

no to zostaje tylko czekać teraz.;)

Odpowiedz
G Choinix

Jak tylko wrzucą to do pudełka, to kupuję bez wahania. Dawno nie młuciłem w starego, dobrego Sama. A ostatnio się lekko wkur... bo odpaliłem drugą część poważnego... i nie było split-screena co-op. :[ Tylko w pierwszym i drugim starciu był ten tryb.

Odpowiedz
Bumblejazz

wpakujcie do 1 pudła i biore :)

Odpowiedz
G rammi

Jednego pudła nie będzie. Pierwsza część z napisami będzie wydana 30 kwietnia przez CITY Interactive w cenie 29,90zł. I to prawie pół roku po premierze, która odbyła się na Steam.

Odpowiedz
Grey_Wolf

Chyba znowu poczekam do jakiejś promocji. ;P

Odpowiedz
G Mich4elos

Właśnie dajcie Pudełkową wersje tej gry w swoim sklepie ;P, bo gra będzie trochę warzyć i nie za bardzo mi się chcę po tak drogiej cenie tej gry jeszcze jej ściągać 3 dni xP, nie mam tyle hajsu na grę i na prąd xD.

Odpowiedz
G Tom_pl

Na 100% kupuję na steamie, teraz można kupić jako pre order za 17,99 Euro.

Odpowiedz
G In_The_End

Hmm zastanowię się nad kupnem pierwszej części, a później zobaczymy:P

Odpowiedz
G Fang

Cena powinna być o połowę mniejsza, 80 zł za starą grę z poprawioną lekko grafiką to według mnie stanowczo za drogo!

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego newsa?
------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------

Odpowiedz
G SpecShadow

Coś mi tam przemknęła informacja o planie wydania przez CI pudełkowej wersji gry (tj. SS HC: First Encounter). Skoro odważyli się wydać taki twór jak Darkest of Days to z wydaniem odnowionych przygód poważnego Sama nie powinno być chyba oporów.

"bonus w postaci modelu Ugh-Zana, ... dla trybu multiplayer."
Ciekawe jakby się grało tą postacią gdyby była w skali 1:1 :D

Odpowiedz
G Crew_900

Dużo sobie życzą za odgrzewany kotlet z ulepszoną grafiką

Odpowiedz
G DonSzabla

Oj grało się w pierwsze części.

Odpowiedz
G Master_Morti

Grało się w poważnego Stacha sporo w młodości, pudełko chętnie kupię.

Odpowiedz
G piorko90

Niestety w pierwsze starcie grałem ale zagubiło się gdzieś a II tylko z lepszą grafiką nie zakupie na pewno

Odpowiedz
Grey_Wolf

> Cena powinna być o połowę mniejsza, 80 zł za starą grę z poprawioną lekko grafiką to
> według mnie stanowczo za drogo!
Tylko zwróć uwagę, że te 20 Euro jest z 40-50 za nową grę.Zresztą jak powyżej napisał rammi, u nas 30zł będzie pudełkowa. Kiedyś. Ja za tyle kupiłem TFE w wyprzedaży.

Odpowiedz