Informacje

FIFA 10 - wymagania sprzętowe

31

Oficjalne wymagania sprzętowe FIFA 10 zostały właśnie ujawnione przez koncern Electronic Arts. Warto zaznaczyć, że edycja PC bazuje na silniku, który po raz pierwszy wykorzystano w FIFA 2003.

Electronic Arts zaprezentowało oficjalne wymagania sprzętowe pecetowego wydania FIFA 10. Prezentują się one następująco:

FIFA 10 - wymagania sprzętowe - obrazek 1

Ściągnij kompletny poradnik do FIFA 10 w PDF-ie

Minimalne:

  • jednordzeniowy procesor 2,4 GHz;
  • 512 MB RAM (XP) i 1 GB (Vista);
  • karta graficzna GeForce 6600 lub lepsza bądź Radeon 9800 lub lepsza;
  • 4,4 GB miejsca na HDD;
  • połączenie z internetem do gry multi player;

Zalecane:

  • jednordzeniowy procesor 3,2 GHz lub dwurdzeniowy 2,4 GHz;
  • 1 GB RAM (XP) lub 2 GB (Vista);
  • karta graficzna GeForce 7800 lub lepsza bądź Radeon X1800 lub lepsza;
  • 4,4 GB miejsca na HDD
  • połączenie z internetem do gry multi player;

FIFA 10 ukaże się nie tylko na PC, ale także na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PlayStation Portable w dniu 2 października - termin ten dotyczy Europy. Na terenie Ameryki Północnej gra zadebiutuje 20 dnia przyszłego miesiąca.

Światło dzienne ujrzały nowe obrazki z FIFA 10. Zachęcamy do zapoznania się z nimi:

FIFA 10 - wymagania sprzętowe - obrazek 2
FIFA 10 - wymagania sprzętowe - obrazek 3


FIFA 10 - wymagania sprzętowe - obrazek 4
FIFA 10 - wymagania sprzętowe - obrazek 5


31 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Tom_pl

O jak się cieszę, że spełniam wymagania sprzętowe ;)

Odpowiedz
Nitro2050

Coś nie ma nowego i tak normaly tak mało ulepszanie na wymagania :) bo to nie jest taki moc komputer.

Odpowiedz
G Damianuss1

Niskie jak zwykle. Nigdy się nie zwiększą jak grafika będzie dalej na poziomie FIFY 06.

Odpowiedz
Yoruaaw

Fifa

Odpowiedz
G Zauri

zrobili by w koncu pelna konsolowa konwersje, a nie sie bawia w dopieszczanie i tak badziewnego silnika... fifa na konsole, najlepsza pilka kopana ever..

Odpowiedz
G mistshoo

Wymagania: Xbox 360 lub PS3. Dziękujemy.

Odpowiedz
G Bambusek

> fifa na konsole, najlepsza pilka kopana ever..
A różni się czymkolwiek po za grafiką?

Odpowiedz
G mistshoo

> > fifa na konsole, najlepsza pilka kopana ever..
>
> A różni się czymkolwiek po za grafiką?
Widać nie grałeś :) Wszystkim się różni.

Odpowiedz
G Xjumpaytech

> > fifa na konsole, najlepsza pilka kopana ever..
>
> A różni się czymkolwiek po za grafiką?
Np. całym silnikiem gry? Wszystko w tej grze na konsole jest inne: animacje, grafika, inteligencja przeciwników, poziom trudności, triki itd.

Odpowiedz
G Moras1990

A to gra ktoś jeszcze w FIFĘ na PC? Ludzie nie szkoda Wam na to czasu? Lepiej ciułać kasę i odłożyć na konsolę. Tam FIFA dopiero wymiata. :]

Odpowiedz
Yoruaaw

Albo kupić fajny kompik i grać w PES'a

Odpowiedz
G Xjumpaytech

> Coś nie ma nowego i tak normaly tak mało ulepszanie na wymagania :) bo to nie jest taki
> moc komputer.
Tłumacza poproszę...

Odpowiedz
G kiczka116

wymagania nieskie, tylko szkoda że z grafiką nic nie zrobili lepszego.:)

Odpowiedz
Woo-Cash

"(...)dwurdzeniowy 2,4 GHz." - czyli już na zalecanych z moim prockiem bym nie wyrobił...na szczęście mam konsolę. I chętkę na PESa ;P

Odpowiedz
G mcnitrox

Jak na silnik z FIFY 2003, to te wymagania są stanowczo za wysokie :P. FIFA na konsole to zupełnie inna gra niż ta na PC.

Odpowiedz
G RazorBMW

Hmmm... silnik ten sam, ale wymagania troszkę zwiększone niż kiedyś. Ciekawe czy będą jakieś zmiany, bo na PC mam wrażenie, że rozgrywka się nie zmienia.

Odpowiedz
G Baluk25

Każdy wie, że FIFA na PC przeżywa zgon...Lepiej przerzucić się na PESa.

Odpowiedz
G knopfler

Prawda jest taka że na konsolach FIFA miecie a na PC nie ma żadnej dobrej symulacji piłki kopanej. Tyle w temacie.

Odpowiedz
G Kapizak1

Nowe obrazki, a stroje cały czas stare :P
A co do wymagań - XboX 360 ;]

Odpowiedz
G BCG-pl

Ja do wymagan zalecanych dodalbym PADA!

Odpowiedz
G Tavion

niezbyt duze to i lepiej :-) moj komputer je na cale szczescie spelnia

Odpowiedz
PC98

Wymagania fify 10 są niemal identyczne z wymaganiami fify 09, więc nie spodziewajmy się wielkich zmian w grafice ;)

Odpowiedz
G Bambusek

> Prawda jest taka że na konsolach FIFA miecie a na PC nie ma żadnej dobrej symulacji piłki
> kopanej. Tyle w temacie.
A co, PES 6 został zablokowany i już w niego grać nie można? 0.o Uwielbiam konsolowe napinki ^^

Odpowiedz
G knopfler

> A co, PES 6 został zablokowany i już w niego grać nie można? 0.o
>
> Uwielbiam konsolowe napinki ^^
To nie jest żadna napinka, stwierdzam tylko fakt. Mówię o nowo wydawanych grach oczywiście.

Odpowiedz
G GuitarHero

> > Prawda jest taka że na konsolach FIFA miecie a na PC nie ma żadnej dobrej symulacji
> piłki
> > kopanej. Tyle w temacie.
>
> A co, PES 6 został zablokowany i już w niego grać nie można? 0.o
>
> Uwielbiam konsolowe napinki ^^
On serio stwierdził fakt ;/ FIFA na konsolach jest bardzo dobra, na PC króluje PES - proste.Moje wymagania: X360, kekeke ^_^

Odpowiedz
G igor8472

Ile razy można ludzi tym samym odgrzewanym kotletem częstować...

Odpowiedz
G Bambusek

> On serio stwierdził fakt ;/ FIFA na konsolach jest bardzo dobra, na PC króluje PES -
> proste.
Powiedział, że nie ma żadnej dobrej symulacji piłki na PC. Bzdura, bo jest PES 6, w którego nadal można grać. Dopiero teraz stwierdził, że chodzi mu o gry nowo wydane. Ale to też przesada. Co daje nowa edycja jakiejś gry piłkarskiej? Nowe składy, jakieś zmiany w grafice i tyle. Ten sport się nie zmienia, nie ma jakiś nowych przepisów nagłych (zdarzają się, ale w kwestiach transferowych, a od tego to są już managery, a nie PES czy FIFA), żeby granie w kopaną teraz a tą sprzed 3 lat było tak wielką różnicą.

Odpowiedz
Szymek1997

ludzie na peceta wystarczy wpisac fifa 10 download torrent i po sprawie ;)

Odpowiedz
Tymek_95_2008

Hmmmmm...wymagania sprzętowe nie są tak wysokie jak myślałem:) Kupuje właśnie i nie wiem czy mi pójdzie...ale powinno pójśc.

P.S
FIFA 10 jest NAJLEPSZĄ grą kopaną w jakąkolwiek grałem!!!!!!!!!! A miałem i grałem w nie całkiem sporo...co wy widzicie w tym PES-ie ???????

FIFA the best FOREVER!!!!!!

Odpowiedz
G RazorBMW

> Hmmmmm...wymagania sprzętowe nie są tak wysokie jak myślałem:) Kupuje właśnie i nie wiem
> czy mi pójdzie...ale powinno pójśc.
>
> P.S
> FIFA 10 jest NAJLEPSZĄ grą kopaną w jakąkolwiek grałem!!!!!!!!!! A miałem i grałem w
> nie całkiem sporo...co wy widzicie w tym PES-ie ???????
>
> FIFA the best FOREVER!!!!!!
Argumenty proszę, bo to, że jest najlepsza to... tam i tak nikt nie uwierzy. :FNa PC sobie możesz odpalić edycję 2008, jest praktycznie to samo, tylko mniej aktualne składy. Super, huh?Poza tym w PESie np. 6 masz swobodę, nie masz sztywnych akcji, masz dużo zagrywek, no i kitserver + mody, więc problem "braku licencji" w PESie nie istnieje.Ofc. co innego na konsolach, gdzie FIFA > PES.A do FIFY nigdy nie trzeba było jakiegoś super PCta, więc ciekawe jak będzie z 11...

Odpowiedz