Informacje

Stroje Jacksona do kupienia w sklepiku Battlefield Heroes

18 Grzegorz Bonter

Battlefield Heroes dopiero co ruszyło, a już wzbudza kontrowersje. Ekipa DICE i EA jakimś cudem doszły do wniosku, że dobrym pomysłem będzie sprzedawanie strojów Michaela Jacksona.

Nowe marki, bardziej postępowe sequele - Electronic Arts zaczynało odzyskiwać twarz. Tymczasem coś nie do końca smacznego dzieje się w Battlefield Heroes. Twórcy gry umieścili na stronie reklamę zapowiadającą udostępnienie w lipcu dwóch nowych kostiumów dla postaci - strojów Michaela Jacksona z teledysków do "Smooth Criminal" i "Bad".

Stroje Jacksona do kupienia w sklepiku Battlefield Heroes - obrazek 1

Na razie oba przebrania są widoczne tylko przy użyciu testowej wersji gry, PTE. Zestaw z czarnej skóry będzie kosztował 420 Battlefundsów, natomiast na biały garniak z kapeluszem trzeba będzie wyłożyć 490 Battlefundsów. Do normalnej wersji BFH oba stroje trafią już niedługo.

18 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
mareczekg

"Należy też wspomnieć, że w BFH stroje się wypożycza. Po miesiącu po prostu znikają one z konta gracza."

Niestety drogi kolega niedoinformowany. Od kilku tygodni można kupować już "itemy" na zawsze. Dowiedziałem się o tym z jednego z newsów od... gram.pl

Odpowiedz
jiti

>Należy też wspomnieć, że w BFH stroje się wypożycza. Po miesiącu po prostu znikają one z konta gracza.

Hmm tak chyba było tylko do jakiegoś tam patcha - teraz stroje za BF są stałe (a te za VP są czasowe). choć nie grałem od kilku tygodni i mogło coś się zmienić.

Odpowiedz
G jimmYy

Po pierwsze są dwa warianty kupowania przedmiotów: albo czasowe 'wynajęcie' albo permanentne wykupienie. Więc jestem pewnym, iż te stroje nie znikną jak zasugerował Zaitsev, a zostaną na stałe. Inaczej byłoby bezsensem robić taką 'okazję' graczom i jedynie przez lipiec.

Druga rzecz, granice smaku są dla każdego indywidualne. Wiadomo, trzeba szanować odejście człowieka jednak jak dla mnie nic w tych strojach złego. Jackson był wielki i z chęcią wykupiłbym sobie taki strój do gry - gdyby nie były akurat za battlefundsy. Ostatnio miały miejsce dwie katastrofy lotnicze, czy to oznacza, że powinno się okroić grę z samolotów? Grajmy, bawmy się i nie cudujmy :)

Odpowiedz
G hans_olo

Co za tandeta. Dobrze, że mamy quake live.

Odpowiedz
G Undertaker

To wcale nie jest nie na miejscu. To jest biznes, zaskoczenie, że po nieżyjącym oszołomie chcą zarobić? Jak zmarł papież był podobny szał...

Odpowiedz
Korbhegn

Undertaker --> Jak zmarł papież był podobny szał...

Chcialbym zauwazyc ze to tez bylo nie na miejscu.

I dlaczego "oszolomie"?

Odpowiedz
G vuvuvu

Nie ma kurtki z thrillera? Dziękuję, postoję.

Odpowiedz
KaRkAsZo

> Co za tandeta. Dobrze, że mamy quake live.
Wlasnie, i nie mowie to jako zagorzaly fan serii quake juz od 11 lat ;PUmarl czlowiek, gwiazda showbiznesu a tu juz szopka...

Odpowiedz
G plada

Na forum pisze "jacksona", a powinno być z wielkiej litery ;)
Co do samego tematu- w BF: H grałem, nie powiem- dobra gra. Jednak nie tak dobra jak TF2 i nie tak dobra, by mnie skusić na kupno ciuszków, tym bardziej MJ, za którym nie przepadam.

Odpowiedz
Zaratul555

"Co za tandeta. Dobrze, że mamy Team Fortress 2."

Fixed

Odpowiedz
G whiteiwan

> "Należy też wspomnieć, że w BFH stroje się wypożycza. Po miesiącu po prostu znikają one
> z konta gracza."
>
> Niestety drogi kolega niedoinformowany. Od kilku tygodni można kupować już "itemy" na
> zawsze. Dowiedziałem się o tym z jednego z newsów od... gram.pl
>
yhy teraz jak chodzi o stroje to można je nie tylko wypożyczać ale brać na zawsze (za BF)

Odpowiedz
G Jumpkov

Popieram przedmówców i w związk z tym ze tandeta i tym e TF 2 zjada Battlefield Hirołs na śnaidanie....

Odpowiedz
G Namaru

> Undertaker --> Jak zmarł papież był podobny szał...
Ale stroju papieża nie było w żadnej strzelance. A to by mogło być ciekawe ... ;>

Odpowiedz
G Zu_Ben

O co ten krzyk? Jeszcze kilka tygodni temu, przed śmiercią MJ, uznalibyście to (przynajmniej ci, którzy MJ lubili) za miły, śmieszny smaczek, za zabawną ciekawostkę dla fanów muzyka. A tu ZONK - wychodzą stroje i wszyscy zarzucają EA bycie niesmacznym krwiopijcą żądnym kasy (nie żebym stwierdzał, że EA krwiopijcą żądnym kasy nie jest). Po prostu goście troszkę za późno wyszli z premierą i teraz taki pomysł budzi kontrowersje.

Choć z drugiej strony, sam fakt, że wyszło to w kilka dni po śmierci MJ, ciężko nazwać efektem spóźnialstwa... nie wtedy, kiedy w mediach jest jeszcze szum.

Odpowiedz
G NeMo-PL

Ludzi to już pogięło !!

Odpowiedz
G gogiell

> Ludzi to już pogięło !!
Ałć, ale jestem zgięty :/.Cóż, ja tu żadnej afery bym nie widział, gdyby nie to, że wypuścili to krótko po jego śmierci bo:* Gdyby nie gram.pl to nawet bym się nie domyślił, że to stroje Jacksona...* Bądź co bądź, ale twórcy już wcześniej musieli rozpocząć pracę nad nowymi ubrankami.* BfH ssie. (No, nie do końca, jest nawet fajny, ale do czasu aż się nie zagra w Tf2).

Odpowiedz